Po ročním hostování, byla uplatněna obce. Hostování se změnilo v přestup. Kolik obě strany za tento transfer zaplatily, odmítají prozradit.

Více informací>>> | Vložil: administrator | Komentář: 0x
téma * Přestupové období začalo
Vydáno dne 09. 07. 2016 | přečteno: 71x

Na přestupní scéně Národní ligy panuje klid a žádný z týmů hned zpočátku léta nepodal na unii žádný formulář na střídavý start, hostování nebo přestup. Průběžně budeme jednotlivé týmy monitorovat a uvidíme, kde se co šustne.

téma * Tréninky muži A – 1. blok 2016/17
Vydáno dne 27. 06. 2016 | přečteno: 113x

Příprava probíhá ve třech lokalitách a to v Brandýse nad Labem, Čelákovicích a Horních Počernicích.

téma * Jak budeme trénovat od září?
Vydáno dne 23. 06. 2016 | přečteno: 127x

V článku přinášíme předpokládaný rozpis tréninků pro příští sezónu. Jsou v něm proti právě uplynulému roku drobné změny. Rozpis ještě není definitivní a může na začátku září doznat úpravy.

téma * Struktura družstev Orky v následující sezoně
Vydáno dne 11. 06. 2016 | přečteno: 128x

Orka v následující sezoně přihlásí o jednu družstvo více, tedy 13 družstev. Nově se přihlásí dorostenci v Čelákovicích a přípravka v Horních Počernicích. Ubude také jedno družstvo a to mladší žáci C z Čelákovic.

téma * O víkendu proběhne los celostátních soutěží
Vydáno dne 11. 06. 2016 | přečteno: 55x

V osudí máme muže hrající Národní ligu a juniory hrající 2. ligu juniorů. Po víkendu budeme tedy vědět, s kým naše áčko jako první poměří síly.

téma * NISA OPEN
Vydáno dne 04. 06. 2016 | přečteno: 94x

Na tradiční turnaj v Liberci se vypravili tři týmy, dva týmy mladších žáků a jeden tým starších žáků. Pojďme se podívat, jak si v jednotlivé dny vedli.

aktualizováno:o NEDĚLNÍ zápasy a výsledky

Více informací>>> | Vložil: Šimon Zmátlo | Komentář: 0x
index | 1-7 | následující | Celkem 862 článků

Kalendář zápasů

Zprávy

28.03.2016: Tréninky muži A
Tréninky v kasárnách nyní jen ve středu. Bude se hrát a hrát. Tréninky budou do konce dubna.

28.03.2016: Orka vs. Strakonice
Orka zvládla sérii v co nejkratším čase a vyhrála 3:0 na zápasy. První zápasy zvládla s přehledem 11:2 a 9:2. V sobotu Orka dvě třetiny kontrolovala zápas, ale neproměňovala šance a tak nadšeně bojující soupeř ve třetí třetině srovnal. V prodloužení rozhodl kulišáckou přihrávkou Michal Schwan a Petr Němeček střelou z první překonal domácího brankáře. Orka i v příští sezoně bude hrát Národní ligu.

14.03.2016: Série u konce
Série s Kadaní je u konce. Orka prohrála 4:8 a padla 0:3 na zápasy. Nyní Orku čekají Strakonice.

06.03.2016: První utkání Play down
V prvním utkání Play down se rozhodlo až v poslední minutě. TEMPISH Orka padla 6:4 a v sérii prohrává 1:0. Další utkání se hraje v neděli v Praze na Zličíně.

23.02.2016: Michal Schwan - legenda Chodova
Dosáhl fantastického vyznamenání, byl zařazen do klubu legend extraligového Chodova. Za tento klub odehrál řadu sezon a dostal se tak mezi 5 oceněných. Gratulujeme!