V rámci dětského dne proběhne i turnaj pro rodiče a od 16:00 hod (18.6.2016).

Více informací>>> | Vložil: administrator | Komentář: 0x

Po roce je tu opět dětský den a tak zveme nejen všechny hráče, ale i jejich rodiče a všechny fanoušky ORKY.

aktualizace: V létě je teplo a nejlepší je být u vody. I dětský den bude v tomto duchu, takže účastníci PLAVKY S SEBOU.

Vydáno dne 04. 05. 2016 | přečteno: 36x

Tento víkend se uzavřely vody nad sezonou 2015/2016. Někdo si zhluboka oddechl a někdo litoval, že se mu nebývale dařilo a sezona pro něj skončila.

téma * Národní liga – soupeři 2016/17
Vydáno dne 02. 05. 2016 | přečteno: 87x

Již známe kompletní obsazení Národní ligy pro příští ročník 2016/2017. Celkem se mohli změnit tři příslušníci Národní ligy. Jak to nakonec dopadlo? Kdo šel z kola ven a kdo nakonec oslavil postup? V článku se dozvíte, kdo bude, v následující sezoně, soupeřem našeho áčka.

téma * Výborná tečka za sezonou
Vydáno dne 27. 04. 2016 | přečteno: 69x

Áčko mladších žáků triumfovalo na závěrečném turnaji a udělalo výbornou tečku za skvělou sezonou.

téma * Soutěže se pomalu uzavírají
Vydáno dne 27. 04. 2016 | přečteno: 59x

Předposlední víkend v sezoně znamenal poslední zápasy pro kategorii přípravek, mladších žáků a mužů B.

téma * Poslední turnaj v sezoně...
Vydáno dne 25. 04. 2016 | přečteno: 82x

Poslední turnaj v sezoně očima hráče Matěje Čecha...

Na posledním turnaji sezony jsme konečně zlomili prokletí a ani jednou jsme neprohráli.

index | 1-7 | následující | Celkem 855 článků

Kalendář zápasů

Zprávy

28.03.2016: Tréninky muži A
Tréninky v kasárnách nyní jen ve středu. Bude se hrát a hrát. Tréninky budou do konce dubna.

28.03.2016: Orka vs. Strakonice
Orka zvládla sérii v co nejkratším čase a vyhrála 3:0 na zápasy. První zápasy zvládla s přehledem 11:2 a 9:2. V sobotu Orka dvě třetiny kontrolovala zápas, ale neproměňovala šance a tak nadšeně bojující soupeř ve třetí třetině srovnal. V prodloužení rozhodl kulišáckou přihrávkou Michal Schwan a Petr Němeček střelou z první překonal domácího brankáře. Orka i v příští sezoně bude hrát Národní ligu.

14.03.2016: Série u konce
Série s Kadaní je u konce. Orka prohrála 4:8 a padla 0:3 na zápasy. Nyní Orku čekají Strakonice.

06.03.2016: První utkání Play down
V prvním utkání Play down se rozhodlo až v poslední minutě. TEMPISH Orka padla 6:4 a v sérii prohrává 1:0. Další utkání se hraje v neděli v Praze na Zličíně.

23.02.2016: Michal Schwan - legenda Chodova
Dosáhl fantastického vyznamenání, byl zařazen do klubu legend extraligového Chodova. Za tento klub odehrál řadu sezon a dostal se tak mezi 5 oceněných. Gratulujeme!