Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Muži B _ vzhůru za postupem
Vydáno dne 21. 04. 2017 | přečteno: 77x

Trochu netradiční rozhovor přináší pohled mladíků, kteří zažili radost z postupu a trochu netradiční sezonu se zástupci starší generace, která má již „odtrénováno“ a florbalem se takříkajíc baví … A tak k pobavení si „dědci“ nadělili postup a deklasovali mnohdy mladíky v dresu soupeře, kteří by mohli být jejich synátoři.

Více informací>>> | Vložil: administrator | Komentář: 0x
téma * Kuba Čáp v rozhovoru o letošní sezoně...
Vydáno dne 17. 04. 2017 | přečteno: 83x

A máme to rozhovor se zástupcem našeho elitního týmu a informace, jak to letos váleli a nakonec dotáhli ke zdárnému konci…

téma * Velký rozhovor o juniorském play off
Vydáno dne 13. 04. 2017 | přečteno: 330x

Filip Hejtík s Honzou Kolářem roztáčejí seriál rozhovorů s hráči z jednotlivých týmu. První na řadu přišli junioři a jejich opory s brankářskou maskou nebezpečně střeleckou holí…

téma * Orka udržela Národní ligu
Vydáno dne 18. 03. 2017 | přečteno: 85x

Po základní části Národní florbalové ligy se Orce nepodařilo postoupit do play-off a naopak musela bojovat o udržení. V sérii hrané na tři vítězná utkání byl soupeřem Orky tým Strakonic. Se stejným týmem jsme se utkali i loni, kdy jsme v sérii vyhráli 3:0 na zápasy. Tentokrát se čekal vyrovnanější souboj, Strakonice dokázaly Orku v základní části dvakrát porazit.

téma * Orka přišla o dalšího člena...
Vydáno dne 23. 01. 2017 | přečteno: 134x

Naší florbalovou rodinu zasáhlo to nejhorší, smrt jednoho z nás. Někoho, kdo je s naším klubem spojený od počátku a zůstane spojený na vždy. Včera nám hory vzali dalšího nezapomenutelného kamaráda Láďu Noska. V našich srdcích zůstaneš na vždy jako náš nezapomenutelný a zcela výjimečný nejlepší kamarád. V této těžké životní chvíli přejeme upřímnou soustrast rodinně a blízkým. Odpočívej v pokoji kamaráde !

téma * REPREZENTAČNÍ PLES FLORBALU A NOHEJBALU
Vydáno dne 17. 12. 2016 | přečteno: 119x

Reprezentační ples florbalu a nohejbalu se koná v pátek 13. ledna od 20.00 hodin v kulturním domě Čelákovice. Hrají skupiny Feferon a Koloseum. Program bude zpestřen tanečními vystoupeními a pestrou tombolou! Vstupné je 200 Kč, lístky můžete zakoupit u Standy, Mikiho nebo v kanceláři KD.

téma * Noc a den v podobě mladších žáků
Vydáno dne 13. 10. 2016 | přečteno: 261x

Mladší žáci mají za sebou první dva turnaje – v Berouně a v Unihoc Aréně v Praze. Mezi oběma turnaji byl obrovský rozdíl.

index | 1-7 | následující | Celkem 880 článků

Kalendář zápasů

Zprávy

18.03.2017: Tréninky A-týmu
Po skončení sezóny vítězstvím v první sérii play-down jsou tréninky pouze každou středu od 19.00 v kasárnách. Hráči béčka a juniorů jsou vítáni.

11.09.2016: 3. kolo poháru CFBU
Soupeřem byl tentokrát 1. FBC DDM Děčín 4, který Orku uvítal v Novém Boru. Orka se nerozpakovala a sever Čech vyloupila 5:9.

04.09.2016: 2. kolo Poháru CFBU
Orka má za sebou první letošní zápas, 2. kolo Poháru CFBU. Florbal Neratovice - ASK Orka Čelákovice 0:10.

28.03.2016: Tréninky muži A
Tréninky v kasárnách nyní jen ve středu. Bude se hrát a hrát. Tréninky budou do konce dubna.

28.03.2016: Orka vs. Strakonice
Orka zvládla sérii v co nejkratším čase a vyhrála 3:0 na zápasy. První zápasy zvládla s přehledem 11:2 a 9:2. V sobotu Orka dvě třetiny kontrolovala zápas, ale neproměňovala šance a tak nadšeně bojující soupeř ve třetí třetině srovnal. V prodloužení rozhodl kulišáckou přihrávkou Michal Schwan a Petr Němeček střelou z první překonal domácího brankáře. Orka i v příští sezoně bude hrát Národní ligu.