V článku přinášíme rozpis tréninků mládeže pro novou sezónu 2016-2017. Pokud by došlo k nějaké změně, budete určitě informováni.

Více informací>>> | Vložil: administrator | Komentář: 0x
téma * Noc a den v podobě mladších žáků
Vydáno dne 13. 10. 2016 | přečteno: 83x

Mladší žáci mají za sebou první dva turnaje – v Berouně a v Unihoc Aréně v Praze. Mezi oběma turnaji byl obrovský rozdíl.

téma * TO SE ZASE DĚLI VĚCI…
Vydáno dne 28. 09. 2016 | přečteno: 169x

Soutěže se naplno rozběhli a opravdu se děli věci… Mužské áčko pomohlo srovnat stav dvěma vlastními brankami a pak padlo v prodloužení. Dorostenci dali svému prvnímu soupeři v soutěži „dvacku“… Svůj první turnaj zažila i další družstva … muži B a mladší žáci.

téma * První soutěžní víkend je za námi
Vydáno dne 20. 09. 2016 | přečteno: 104x

O prvním víkendu čekala naše starší žáky velká generálka. Do boje se vydali jako první ze všech družstev. Jak se jim dařilo?

téma * Stejný, i když vlastně jiný tým
Vydáno dne 14. 09. 2016 | přečteno: 174x

Sezona klepe na dveře a do sezony vstupuje jiný tým, i když ne tak docela...

téma * Orka zvítězila ve druhém i ve třetím kole poháru
Vydáno dne 13. 09. 2016 | přečteno: 173x

Nový soutěžní ročník zahájila Orka účastí v poháru. Jako účastník Národní ligy jsme byli nasazeni až do druhého kola. V něm jsme narazili na Neratovice, po jasném vítězství jsme se v dalším kole utkali s Děčínem.

Více informací>>> | Vložil: Martin Bajer | Komentář: 0x
téma * Přestupy 2016_ muži A_ část 3
Vydáno dne 13. 09. 2016 | přečteno: 103x

Posilování mužského Áčka nekončí. Již nedávno jsme na facebooku informovali o tom, že Michal Němeček ze Sparty Praha prodloužil své působení o další sezonu. K němu se připojil i Ondra Tichý, který společně s Kubou Čápem válel G2 ligu za juniory Sparty. Oběma přejeme vše nejlepší do sezony.

index | 1-7 | následující | Celkem 874 článků

Kalendář zápasů

Zprávy

11.09.2016: 3. kolo poháru CFBU
Soupeřem byl tentokrát 1. FBC DDM Děčín 4, který Orku uvítal v Novém Boru. Orka se nerozpakovala a sever Čech vyloupila 5:9.

04.09.2016: 2. kolo Poháru CFBU
Orka má za sebou první letošní zápas, 2. kolo Poháru CFBU. Florbal Neratovice - ASK Orka Čelákovice 0:10.

28.03.2016: Tréninky muži A
Tréninky v kasárnách nyní jen ve středu. Bude se hrát a hrát. Tréninky budou do konce dubna.

28.03.2016: Orka vs. Strakonice
Orka zvládla sérii v co nejkratším čase a vyhrála 3:0 na zápasy. První zápasy zvládla s přehledem 11:2 a 9:2. V sobotu Orka dvě třetiny kontrolovala zápas, ale neproměňovala šance a tak nadšeně bojující soupeř ve třetí třetině srovnal. V prodloužení rozhodl kulišáckou přihrávkou Michal Schwan a Petr Němeček střelou z první překonal domácího brankáře. Orka i v příští sezoně bude hrát Národní ligu.

14.03.2016: Série u konce
Série s Kadaní je u konce. Orka prohrála 4:8 a padla 0:3 na zápasy. Nyní Orku čekají Strakonice.