zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 35 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

Muži B _ vzhůru za postupem
(administrator, 2. Muži B, 21.04.2017)
Trochu netradiční rozhovor přináší pohled mladíků, kteří zažili radost z postupu a trochu netradiční sezonu se zástupci starší generace, která má již „odtrénováno“ a florbalem se takříkajíc baví … A tak k pobavení si „dědci“ nadělili postup a deklasovali mnohdy mladíky v dresu soupeře, kteří by mohli být jejich synátoři.

Reportáž psaná na zápase
(administrator, 2. Muži B, 13.04.2015)
Ačkoli většině kategorií sezona již skončila, pro mužské béčko stále pokračuje. Tentokrát se hrálo v Králově Dvoře a čekal nás první tým tabulky. A tak přinášíme reportáž psanou přímo o zápase.

Béčko = Benátky
(administrator, 2. Muži B, 26.10.2014)
Minulou sobotu jsme absolvovali druhý turnaj Béčka a čekali nás opravdu rozdílná utkání. Do cesty se nám postavili poslední a první tým tabulky. Omlazená sestava se s utkáními poprala se ctí a ještě třetinu, před koncem druhého utkání, držela v hrsti všech šest bodů, ale nakonec brala polovinu, tři body.

ÚKOL SPLNĚN: POSLEDNÍ TURNAJ BEZ PROHRY
(administrator, 2. Muži B, 06.05.2012)
Na poslední turnaj jsme jeli v poněkud „chudším“ složení než obvykle. „Béčkařů“ jelo jen sedm statečných, plus se k nám připojili dva Áčkový bohatýři, Pavel Řehák s Dominikem Harisem. Čekal nás perný turnaj, tři lidi na stříhání a vedro na padnutí.

KDO UMÍ, UMÍ A ÁČKAŘI ČUMÍ
(administrator, 2. Muži B, 02.05.2012)
Již dvě kola před koncem Muži B rozhodli o svém postupu a příští rok tak budou hrát nejvyšší regionální soutěž. Letošním cílem rozhodně nebylo postoupit, ale když už se ta šance neskytla, tak proč ji nechytit za pačesy ? Béčkaři to ve své soutěži dokázali, Áčkaři ne.

BÉČKO POSTUP
(Šimon Zmátlo, 2. Muži B, 03.03.2012)
Situace v tabulce byla před začátkem turnaje hodně zamíchaná. Hned několik týmů bylo namačkáno v rozmezí několika bodů a tak ačkoli se Orka nacházela těsně nad pásmem sestupu mohla v případě dvou výher výrazně promluvit do bojů o postup.

Béčko konečně zabralo
(Martin Bajer, 2. Muži B, 11.12.2011)
V dalším turnaji PH+SČ ligy mužů se naše béčko konečně rozstřílelo a díky šesti bodům se dotáhlo na vyrovnaný střed tabulky.

ZDAŘILÁ SOBOTA
(Šimon Zmátlo, 2. Muži B, 13.03.2011)
B-éčko pokračovalo v maratonu zápasu a mělo před sebou utkání s aspirantem na postup, který minulý rok po prohře s Orkou ztratil body za prohru 4:1 a nakonec nepostoupil, letos si zaváhání nechtěl připustit a nepočítal s ničím jiným než výhrou. Druhý odpolední zápas se mělo sehrát velké derby s VŠSK PdFUK, ve kterém hráli někteří bývalí hráči Orky a naopak.

Muži B: Jako Jing a Jang, noc a den, zima a léto
(Radim Kubíček, 2. Muži B, 09.11.2010)
Časový interval mezi posledními dvěma turnaji mužů B zvíce pouhého jednoho týdne má ten následek, že se v rámci jednoho hodnocení můžeme ve svém nadhledu více rozkročit. A rozkročení je termín vhodný nad míru, neb daleko rozkročeny od sebe byly i výkony našeho mužstva v posledních dvou víkendech.

První podzimní vlašťovka
(Radim Kubíček, 2. Muži B, 14.10.2010)
Tentokrát zálohu mužů Orky zahnal osud (chcete-li, zaměňte si za los) do příjemné sázavské kotliny, do města Zruč nad Sázavou. Město, které bylo posledním z realizovaných československých industrializačních a osidlovacích projektů Baťových závodů, nám právě v duchu tohoto ojedinělého podnikatele ukázalo, že v tomto ročníku nebude nic bez práce a že chceme-li bodovat, musíme si to řádně zasloužit.

PRVNÍ VYHRÁNÍ Z KAPSY VYHÁNÍ
(administrator, 2. Muži B, 28.09.2010)
Tak už to konečně začalo. Přišel podzim a s podzimem skončilo čekání a my konečně opět dostali příležitost prodat vše, co je v nás. A co je v nás? Inu, povětšinou mix umu původu přírodního (talent), k němu různé uměle dodané ingredience (povětšinou energy drinky) a nějaké to „orčí“ srdce navrch. Začala sezóna mužstva B. A jak že začala?

Muži B: Bláznivé přestřelky s dobrým koncem, aneb padla
(Radim Kubíček, 2. Muži B, 01.05.2010)
Tak už i za B-týmem a jeho sezonou zaklaply brány a zazvonil zvonec.

Muži B: nepřímá úměra
(Radim Kubíček, 2. Muži B, 29.03.2010)
Záloha mužů Orky o víkendu dokázala vybojovat plný počet bodů, zároveň však ukázala, jak rozdílné mohou být dva vítězné zápasy v jeden den.

Muži B: rozhodli "áčkaři" soupeře
(Martin Bajer, 2. Muži B, 07.03.2010)
V neděli ráno odehrálo béčko jeden zápas s béčkem Králova Dvora, body z něj však nevydolovalo.

Muži B: bez porážky
(Martin Bajer, 2. Muži B, 07.02.2010)
O víkendu si naše béčko udělalo nakonec příjemný výlet do Králova Dvora, odkud si přivezlo 4 body do tabulky.

|0-15|15-30|30-45|