Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Junioři: jasné vítězství
Vydáno dne 31. 01. 2010 | přečteno: 1371x

O víkendu junioři sehráli jedno utkání v Benešově proti poslednímu celku tabulky SK Praha 4 IB Vodolka.

Orka – SK Praha 4 IB Vodolka 11:3 (3:2, 2:1, 6:0)

Do první třetiny jsme nastoupili poněkud vlažným tempem. Klukům se nechtělo moc běhat a na výkonu to bylo znát. Hned v 1. minutě byl vyloučen Cyrín za sekání a Vodolka přesilové hry využila a vedla 1:0. Kluky jsem nabádal k větší aktivitě a odměnou byla vyrovnávací branka Robinsona, který si pěkně "pokoupal" gólmana. Poté se v 9. minutě trefil Rys a stav byl 2:1. Neuplynulo ani 20 sekund a Rožníček trefil výstavní šibenici - 3:1. Ke konci třetiny zazmatkovala naše obrana a 2 sekundy před sirénou jsme dostali gól na 3:2.

Do druhé třetiny kluci natoupili už trochu rozehraní a konečně začali víc střílet na branku. Nicméně ve 2. minutě byl vyloučen Rys a soupeř měl možnost přesilovky. Oslabení ale kluci zvládli na výbornou, když minutu a půl nepůjčili soupeři míček. V 10. minutě byl stav pořád 3:2, ale záhy to změnil Frühauf, když Rysovu střelu odrazil nechtěně ramenem a míček doplachtil za gólmanova záda - 4:2! Hned za 20 sekund Vodolka snížila na 4:3, opět po nedůslednosti obrany. Trochu pohody nám dopřál Rožníček, když se trefil 15 sekund před koncem druhé třetiny a vedli jsme tak o tři branky.

Do třetí třetiny jsme se vyhecovali a vytvořili jsme si dobrý tlak, který spustil kanonádu. Ve 2. minutě se trefil Klein - 6:3. V 10. minutě pak Robinson upravil na 7:3 a za necelé 2 minuty skóroval i Rys. Za dalších 30 vteřin byl stav už 9:3, když Rožníček zkompletoval hattrick. Ke konci zápasu se blýskl Mahut dvěma góly v rozmezí 1 minuty a stanovil tak konečný výsledek.

Branky a asistence: 3:33 Houdek (Rys), 9:06 Rys, 9:28 Rožníček, 21:45 Fruhauf (Rys), 23:45 Rožníček (Rys), 25:58 Klein, 31:19 Houdek, 33:02 Rys (Cyrín), 33:38 Rožníček, 35:00 Mahut (Rožníček), 35:57 Mahut (Houdek)

Vyloučení: 2:0 (0:56 Cyrín, 13:49 Rys)

Sestava: Dobšovič - Mahut, Cyrín - Houdek (C), Rys, Rožníček, Frühauf, Klein

Hodnocení trenéra: Klukům se tento zápas povedl, ale až tak od poloviny druhé třetiny. Musím pochválit Houďase, který měl od první minuty chuť nasázet tomuto týmu co nejvíc gólů! Škoda, že jsme nehráli od začátku, skóre mohlo být určitě ještě větší.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: Radim Kubíček | Komentováno: 23x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ondřej Válek | Zavřít článek>>>