Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Junioři: zase bez bodů
Vydáno dne 17. 03. 2010 | přečteno: 1380x

Junioři odehráli dvě utkání na Barrandově s prvním a předposledním týmem tabulky.

Orka – SK Petrovice 3:5 (1:2, 1:3, 1:0)

Do prvního zápasu jsme vkročili s myšlenkou, že tento tým musíme porazit, abychom se dotáhli na střed tabulky. Navíc jsme byli posíleni o jednoho nového hráče z Chodova. V prvních minutách se však ukázalo, kdo bude mít navrch a bohužel to byli hráči Petrovic. Ti se usadili v našem obranném pásmu díky vyloučení Rožníčka. Právě v oslabení jsme poprvné inkasovali. To se hrála 3. minuta, nicméně za dalších 30 vteřin srovnal Strnad. Myslel jsem si, že to naše hráče povzbudí a budou bojovat. Ale opak byl pravdou. O 2 minuty později jsme dostali opět po hrubce obránců druhý gól.

Ve druhé třetině se ukázalo, že nám schází fyzička. Uběhly 3 minuty a stav byl 1:3. V 5. minutě ještě snižoval Strnad střelou do prázdné brány díky Rožníčkovi. V polovině utkání jsme ale dostali další gól na 2:4 a dvě minuty na to jsme inkasovali už na 2:5.

Do třetí třetiny jsme nastoupili s velkým tlakem, ale Petrovice odolávaly i díky rozhodčím. V 8. minutě vykřesal naději určitě nejlepší hráč zápasu Strnad, když zkompletoval hattrick. Škoda, že se zápas dohrál bez zápalu a snahy o vyrovnání.

Branky: 3:26 Strnad (Rožníček), 17:12 Strnad (Klein), 32:04 Strnad (Rožníček)
Vyloučení: 3:2 (1:07 a 36:17 Rožníček), 10:25 Horváth

Athletics Praha - Orka 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Tohle utkání se mi líbílo, co se týče nasazení, ale chyběla střela! Myslím na bránu, ne mimo ni nebo nad ni. Důležité bylo, že nám odjel Strnad, ale na druhou stranu jsme měli další dva hráče, kteří nehráli první zápas díky našim motanicím na sjezdu. První třetina byla hodně vyrovnaná, ale i přesto jsme prohrávali o dvě branky. Navíc druhá branka padla v naší přesilové hře.

Ve 3. minutě druhé části jsme inkasovali další branku a stav byl už 3:0. Jako by inkasovaný gól nabudil naše hráče, kteří začali mít chuť hrát. Fanda Pok, který nás posílil, hodně střílel, ale velká pauza od florbalu na něm byla vidět. Na druhou stranu některé střely byly hodně luxusní, chyběla prostě clona před brankou.

Do třetí třetiny jsme měli dobrý nástup a v polovině 2. minuty skóroval Rožníček za asistence Poka. Ale to od nás bylo vše, na co jsme se zmohli. Skóre mohlo být klidně větší, díky patří Lukynovi, který nas podržel. Soupeř dvěma góly pečetil porážku 5:1.

Branky: 33:36 Rožníček (Pok)
Vyloučení: 1:3 (1:03 Horváth, 22:50 Rožníček, 35:58 Frühauf)

Sestava: Pezl - Horváth, Cyrín - Rožníček, Houdek, Klein, Pok, Strnad, Frühauf

Hodnocení: Vyhrávat se nedá, pokud tam nebude chuť po vítězství, ale hlavně pokud nejsou hráči! Jezdíme na ligu v 6-7 lidech a ještě ke všemu s hráči, kteří mají jenom jeden trénink za týden. I když jsem rád, že se zápas odehrál v dobrém duchu, naše fyzička je opravdu slabá. Musíme doufat, že příště přivezeme maximální počet bodů.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: Radim Kubíček | Komentováno: 94x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ondřej Válek | Zavřít článek>>>