Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Junioři: potřebné body jsme neurvali
Vydáno dne 05. 04. 2010 | přečteno: 1391x

Junioři odehráli dvě utkání ve Zruči nad Sázavou se třetím a čtvrtým týmem tabulky.

Orka – SKP Olympia Kutná Hora 5:6 (2:1, 1:3, 2:2)

První zápas na nás čekal docela silný tým a vzhledem k tomu, že kluků bylo 6+1 a oproti tomu Kutná Hora měla hráčů třináct, čekal jsem, že výsledek bude jednoznačný. Sotva se odehrálo uvodní vhazování a po 9 sekundách jsme vedli díky Rysovi, který vykroužil z rohu a zavěsil. Hned v první minutě se nám naskytla možnost přesilové hry, ale díky zmatkům v obraně hráči Kutné Hory vyrovnali a to stále v oslabení. Kluci dostali ještě 3x možnost zahrát si přesilovou hru a to jsem se snažil je nabádat k větší aktivitě. Nakonec jsme početní výhodu zužitkovali a vytěžili vedení 2:1, když skóroval Klein.

Do druhé třetiny jsem chtěl, abychom nastoupili s větším klidem a víc si rozdávali přihrávky a hráli chytřejší hru. To se nám bohužel nepodařilo a opět díky nedůrazu obrany bylo po půlminutě vyrovnáno. Aby toho nebylo málo, za 15 sekund byl vyloučen Rožníček a na klukách bylo vidět, že jim docházejí síly. Na druhou stranu kluci odehráli velice dobré oslabení a musím zde pochválit Honzu Fabiána, který se blýskl pár pěknými zákroky. Hráči Kutné Hory se ujali vedení v 5. minutě a stav byl 2:3. Uběhla však jedna minuta a Houdek srovnával na 3:3! Bohužel to bylo od nás z druhé třetiny vše, naopak jsme inkasovali gól minutu a půl před koncem třetiny a stav byl 3:4.

Třetí třetina začala poněkud vlažně a hráči Kutné Hory zavřeli Orku v obranném pásmu a zasypávali Fabiána jednou střelou za druhou. Velký tlak dokazali přetavit hráči Kutné Hory ve 2 góly a stav byl po 7 minutách už 3:6! Na Orce byla vidět unáva, tak jsme si vzali time-out. Hráči si odpočinuli a na hřiště šli s tím, že musejí dát brzo gól. To se stalo, když Pok nezakončil svoje sólo, ale byl faulován a nám se naskytla možnost trestného střílení. Toho se zhostil Houdek, který neměl sebemenší problém zasunout míček pod gólmana - 4:6. Na Kutné Hoře bylo znát, že jsou trošku nervózní a asi s námi čekali lehčí zápas. To se projevilo, když Pok natáhl ke střele a "bum" - skóre v 9. minutě bylo už 5:6! Bohužel už jsme se nezmohli na větší tlak a tak jsme prohráli o jediný gól.

Branky: 0:09 Rys, 10:45 Klein (Rys) , 18:11 Houdek (Rys), 31:32 Houdek, 32:57 Pok
Vyloučení: 3:4 (12:42 Rožníček, 24:40 a 33:42 Cyrín)

FBŠ Bohemians B - Orka 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Do druhého utkání jsme chtěli nastoupit s větším důrazem a rychlejším přístupem k hráčům a kluci to splňovali na výbornou. Hlavně Cyrín, který byl v prvním zápase nejistý. První třetina byla jak na houpačce, hrálo se nahoru dolů, ale bylo vidět, že z toho těží spíše hráči Bohemians, kteří měli k dispozici výrazně více hráčů. Nakonec se Bohemians ujali vedení 1:0, když Cyrín nedokázal uplatnit důraz u brankoviště.

Do druhé třetiny jsme nastoupili ve velkém tempu a bylo to hned znát. Hráči Bohemky nevěděli, kde jim hlava stojí a vyrovnávající branku vstřelil ve 4.minutě Klein - 1:1. Poté Bohemka začala více střílet, ale díky obětavosti všech hráčů, kteří se snažili blokovat každou střelu na bránu, byl stav vyrovnaný. Bohužel půl minuty před koncem třetiny jsme dostali gól a Bohemka vedla 2:1.

Myslel jsem si, že do třetí třetiny kluci vlítnou a budou chtít urvat bodíky, ale bohužel jsme dostali v polovině druhé minuty gól a ke všemu hráči FbŠ zvyšovali ve 4. minutě už na 4:1! V 8. minutě se nám naskytla možnost přesilovky a výborně sehraná hra nám přinesla ovoce, když nejlepší střelec juniorů Rys snižoval v 9. minutě na 4:2. To kluky nakoplo a začali více střílet, ale výborný gólman soupeře lapil každou šanci. V polovině 9. minuty se hráči Bohemky zatáhli před naši branku a snažili se za každou cenu vsítit další gól, ale Fabián byl proti. Chytil míček, krásně ho vyhodil na osamoceného Poka a ten spektakulárně snižoval na 4:3. Už jsem byl myšlenkama alespoň na remíze. Bohužel v 10. minutě obrana, resp. celá naše pětka trochu zaspala a dostali jsme konečný úder na 5:3.

Branky a asistence: 16:31 Klein, 33:04 Rys (Cyrín), 33:23 Pok (Fabián)
Vyloučení: 2:3 (18:52 Pok, 23:11 Houdek, 29:55 Cyrín)

Hodnocení trenéra: I když jsme tato dvě utkání prohráli, tak klukům musím poděkovat za bojovnost, kterou do zápasů dali. Obzvláště když máme jednoho hráče na střídání a soupeř má skoro 3 kompletní pětice. Hodně musím vyzdvihnout Rožníčka, který oproti minulému zápasu lítal, dřel, vracel se a vůbec byla na něm vidět chuť urvat nějaké body. Děkuju i Honzovi, pár gólů mohl chytit, ale určitě více pokusů soupeře zmařil. Takhle bych mohl pokračovat u každého hráče. Takže klukům opravdu děkuju a jestli odehrajete takové zápasy i příští týden, tak můžu s klidem říct, že Future i Spartu bez problémů porazíte.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: Radim Kubíček | Komentováno: 47x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ondřej Válek | Zavřít článek>>>