Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * ZDAŘILÁ SOBOTA
Vydáno dne 13. 03. 2011 | přečteno: 849x

B-éčko pokračovalo v maratonu zápasu a mělo před sebou utkání s aspirantem na postup, který minulý rok po prohře s Orkou ztratil body za prohru 4:1 a nakonec nepostoupil, letos si zaváhání nechtěl připustit a nepočítal s ničím jiným než výhrou. Druhý odpolední zápas se mělo sehrát velké derby s VŠSK PdFUK, ve kterém hráli někteří bývalí hráči Orky a naopak.

ORKA vs. TAGO MAGO

Na ranní zápas se nás sjelo osm, ostatní seděli doma a léčili si různé šrámy anebo nemohli přijet z různých závažných, či méně závažných důvodů. A tak jsme stanovili jasnou a na TAGO MAGO účinnou taktiku: bránit a vyrážet do brejků. Taktiku jsme splnili dokonale, v první třetině jsme soupeře nepustili, až na pár propagačních střel z větší dálky a sami naopak hrozili. Šancí jsme měli hned několik, ale zakončení prachbídné a tak první třetina skončila 0:0.

Ve druhé třetině soupeř přidal a často hrozil, nastřelil tyč a do konce vstřelil první gól. Bajer u pravého mantinelu přišel o balón, přihrávka pře branku a gól. Následná reklamace faulu u rozhodčích nám nepomohla, gól platil. Ve druhé třetině už jsme neměli tolik šancí, přesto jsme stav zvrátili stav ve svůj prospěch, dvakrát se trefil Šíma, poprvé krásnou střelou nedal gólmanovi šanci a podruhé dorazil vyraženou střelu.

Nakonec však zápas skončil smírně, ve třetí minutě poslední třetiny jsme špatně sehráli trestný úder před soupeřovou brankou a výsledkem byl nájezd na naši branku, který soupeř proměnil. Vrcholící nápor soupeře utnulo vyloučení za nesportovní chování, kdy si dva hráči TAGA MAGA „nadávali“ a rozhodčí jednoho z nich odměnil trestem. Zápas tak skončil smírně 2:2. Soupeř tak ztratil důležité body a před koncem soutěže si opět velmi ztížil pozici v boji o postup.

ORKA vs. VŠSK PdFUK

Před zápasem nás posílili dva hráči Á-týmu (Mikšovský, Šeda), což se nakonec ukázalo jako rozhodující. V první třetině načal soupeře hattrickem Šeda, ten nakonec před hvizdem korigoval na 3:1. Ve druhé třetině jsme se nedokázali pořádně prosadit a za Orku se trefil pouze Šíma, „Peďák“ kontroval také jednou brankou a tak se skóre po druhé třetině zastavilo na 4:2 pro Orku.

Třetí třetina se změnila v hon na „Mikyho“. Martin Mikšovský v ní střelil 5 branek a na dvě nahrál. Na toto soupeř opravdu nenašel odpověď a zápas skončil 11:2 pro Orku.

Za zajímavé úspěchy v kanadském bodování hráčů áčka: Mikšovský (5+4), Šeda (4+1).

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: Šimon Zmátlo | Komentováno: 1x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>