Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * SEZONU ORKY OTEVŘELI JUNIOŘI
Vydáno dne 17. 09. 2011 | přečteno: 843x

První soutěžní zápasy v sezoně odehráli junioři. Na úvod je čekalo béčko pražské Sparty a jako druhý tým je čekal FBC Kolín.

SPARTA PRAHA B - ORKA

V loňské sezoně jsme tuto soutěž nehráli a tak to pro všechny byla premiéra. Soupeř na soupisku napsal i dva borce z áčka a dorazil v hojném počtu, dal se očekávat náročný zápas.

Taktika byla stanovena tak, aby kluci hráli ze zabezpečené obrany a vyráželi do breaků. Bohužel hned v první minutě jsme inkasovali a tak jsme museli útočit. Pomalu jsme přebírali otežě hry a stále měli míček na hokejkách. Po třech minutách jsme hráli přesilovku, ztratili jsme balon a následoval dlouhý lob za naše obránce. Bohužel jsme nezachytili nabíhajícího hráče, který z "první" skóroval. Stav 2:0. Kluci se nevzdali a bojovali dál v polovině třetiny Alěš Zetek poslal dlouhý výhoz na Matěje Dobšoviče, který neskutečným blafákem vykoupal brankáře. Po první třetině byl stav 2:1 pro Spartu.

Ve druhé třetině jsme bojovali a zasypávali soupeřova gólmana deštěm střel. Minutu před koncem jsme hráli přesilovou hru, kterou po krásné nahrávce Strnada proměnil Resl. Za pár vteřin šla Orka do vedení. Soupeř chtěl třetinu jen tak dohrát a sparťanský golman odfláknul výhoz, který vystihl Vrabec a balonek hned poslal do sítě. Třetina skončila 2:3 pro Orku.

Ve třetí třetině soupeř hned na začátku vyrovnal, ale Vrabec nedopustil remízu a vrátil Orce vedení. To si Orka pohlídala a zaslouženě vyhrála. Zápas tak skončil 3:4 pro Orku.

ORKA - FBC PITBULS KOLÍN

Tým který proti nám nastoupil byl složen ze starších hráčů a oproti nám byl zvyklý na tuto soutěž. Hráči Kolína od počátku zápasu na nás vlétli a dobře kombinovali. Naši kluci nevěděli kam skočit, ale postupně hru vyrovnávali a nakonec ji vyrovanli zcela. Poprvé udeřila Orka, z protiútoku vstřelil krásnou střelou vedoucí gól Resl, bohužel byl při golu atakován tak, že musel být ošetřen a otřesen chvíli nepokračoval ve hře. Soupeř poněkud štastně vyrovnal, hráč Kolína sice branku přestřelil, ale od spoluhráčova obličeje míč putoval do branky. Třetina nakonec skončila 2:1 pro Orku, neboť Doutnáš v přesilovce potrestal tvrdou hru soupeře.

Ve druhé třetina měla Orka navch. Největší šanci měli asi Boubal s Dobšovičem, kdy na pětkrát nepřekonali soupeřova brankáře, ale nebyli jediní kteří pálily šance. Soupeř byl v této části neškodný a tak po druhé třetině byl stav nezměněn. Ve třetí třetině se soupeř vrátil ke hře z rvní třetiny a Orka se měla co ohánět a často ji zachraňoval skvělý Aleš v bráně. Nakonec však kapitulovala a soupeř nejen vyrovnal skóre, ale minutu před koncem přidal i vítezný gól. Vše spělo k remíze, ale neatakovanému Rejmanovi sklouzl z čepele balón a nahrál soupeři přímo před branku, ten neváhal a proměnil.

Sestava: Zetek Aleš - Doutnáč, Strnad, Dobšovič - Resl, Vrabec, Boubal - Gažík, Kubík - Červinka, Rejman

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.83]

Článek otevřen! | Vložil: Šimon Zmátlo | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>