Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * JUNCI vezou 2 vítězství
Vydáno dne 18. 11. 2011 | přečteno: 1193x

V brzké nedělní sychravé ráno nás čekali již letošní pátý a šestý zápas s našimi juniory. Letošní tým, který hraje letos juniorskou soutěž je spojen napůl z juniorů a napůl z dorostenců, tentokrát jsme se měli postavit rezervě Tatranu a v regionálním derby Falconu.

V brzké nedělní sychravé ráno nás čekali již letošní pátý a šestý zápas s našimi juniory. Letošní tým, který hraje letos juniorskou soutěž je spojen napůl z  juniorů a napůl z dorostenců, tentokrát jsme se měli postavit rezervě Tatranu a v regionálním derby Falconu.

Tatran Střešovice B vs. Orka       2:8

Zápas s Tatran začínal hned v osm hodin ráno a na soupisce to bylo vidět, soupeři se moc nechtělo vstávat a tak měl pouze osm hráčů do pole. A protože víme jak zápasy v osm hodin ráno vypadají nabádali trenéři hráče, aby nespali a začali hrát hned od začátku.

Do vedení se Orka dostala hned v první minutě, Vojta Strnad našel přihrávkou Kubu doutnáše a bylo to 1:0. Soupeř ještě stačil v páté minutě srovnat na 1:1, ale poté už přibývali góly výhradně v síti Tatranu. Výjimkou byla korekce těsně před koncem na 2:7. Skvrnou na tomto zápase bylo chování hráčů Tatranu, kteří v poslední pěti minutách hráli hru jak poslat co nejvíce hráčů Orky za mantinely.  Naštěstí se jim to vždy nepovedlo, ale přesto nám zranili Tomáše Červinku, který nedohrál a druhý zápas nemohl nastoupit.

Orka vs. Floorbal club Falcon      5:2

Druhý zápas probíhal podobně, opět jsme brzy vedli, již ve třetí minutě a vedení nám vydrželo až do konce. Zápas jsme vyhráli po třetinách 2:1;2:0 a 1:1. V zápase jsme opět předvedli velké nasazení a bojovnost, navrch jsme předvedli notnou dávkou kreativity v útoku.

Hodnocení trenérů:

Oba dva zápasy jsme předvedli až neskutečné nasazení , jen tak dál, takhle se hraje a má hrát každý zápas :o) Chválit osobně nebudu, protože od Aleše v bráně až po Vojtu s Kubou vepředu paráda. Beci spolehlivý a kolik toho oběhal třeba Boubín, klobouk dolu. Jen Matěji ty šance musíš proměňovat. Jen tak dál, ale hlavně neusněme na vavřínech, makejme a uvidíme co na konci sezony z toho bude.