zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Béčko konečně zabralo
Vydáno dne 11. 12. 2011 | přečteno: 881x

V dalším turnaji PH+SČ ligy mužů se naše béčko konečně rozstřílelo a díky šesti bodům se dotáhlo na vyrovnaný střed tabulky.

Orka B - Noxa Ruzyně 12:0 (3:0, 2:0, 7:0)

Vyloučení: 0:1

Využití 1:0

branky: Šíma 4, Kantulák 3, Mikšovský 2, Šeda, Kolenský, Novák

Proti soupeři ze dna tabulky měla Orka celý zápas jasně navrch a bylo jen otázkou produktivity, jakým skóre zápas dopadne. Střelecky se dařilo hlavně první formaci, kdy duo Šíma, Kantulák zatížilo konto soupeře hned sedmi góly. Nakonec se podařilo prosadit i druhé, udržovací lajně, kdy trio Šeda, Strnad, Mikšovský dokázalo vstřelit tři branky. Celý zápas velmi spolehlivě odchytal neprůstřelný Zmátlo a připsal si tak do své dlouhé sbírky další vychytanou nulu.

FBC Ekonom Praha - Orka B 5:8 (1:1, 2:3, 2:4)

Vyloučení: 6:2

Využití 0:1

branky: Šíma 2, Bajer 2, Kolenský, Strnad, Mikšovský, Šeda

Druhý zápas dne přisoudil Orce soupeře z opačného pólu tabulky - vedoucí Ekonom Praha. Skóre zápasu otevřel střelec Šíma. Minutu na to bylo po faulu nařízeno trestné střílení proti domácím, Strnadovi se ale tentokráte z nájezdu brankáře prostřelit nepodařilo. Ani z následné přesilové hry pak branka nepadla. Naopak ke konci první třetiny se podařilo domácím přesnou střelou vyrovnat. V úvodu druhé části se prosadil Kolenský a po něm i konečně vystřelivší Strnad, čímž dostal Orku do dvoubrankového vedení. Dále pokračovala vyrovnaná hra z obou stran, domácí ale více přitvrdili. Výsledkem jejich aktivity bylo nejprve snížení a pak dokonce i vyrovnání ve vlastním oslabení, když Maršík nedokázal pokrýt útočníka soupeře. Před přestávkou ale vrátil hostům vedení Mikšovský, který tentokráte přesilovou hru zužitkoval. V závěrečné části Ekonom zmobilizoval své síly a podařilo se mu vyrovnat. Rozhodující momenty zápasu pak vzal na sebe zkušený Bajer. Nejprve přesnou střelou z dálky posunul vedení opět na stranu Orky, poté nahradil v útoku zraněného Mikšovského a hned z první akce po průniku do domácí obrany ranou nad gólmanovo rameno zajistil hostům dvoubrankové vedení. Tři minuty před koncem ještě přidal další branku Šíma. Domácí dokázali ještě jednou stav korigovat, vítězství Orky ale střelou do prázdné branky pečetil Šeda.

sestava: Zmátlo - Bajer, Maršík - Kolenský, Novák - Šíma, Eliška, Kantulák - Šeda, Strnad, MikšovskýZnámkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 1.00]

Článek otevřen! | Vložil: Martin Bajer | Komentováno: 3x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>