Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * BÉČKO POSTUP
Vydáno dne 03. 03. 2012 | přečteno: 824x

Situace v tabulce byla před začátkem turnaje hodně zamíchaná. Hned několik týmů bylo namačkáno v rozmezí několika bodů a tak ačkoli se Orka nacházela těsně nad pásmem sestupu mohla v případě dvou výher výrazně promluvit do bojů o postup.

FBC Panthers B - ASK Orka Stará Boleslav B

Do zápasu jsme nastoupili s optimismem, tým byl posílen o mladé Strnada a Tomáše Procházku a starého Mikšovského, všichni jsme si chtěli zahrát a zápasy si patřičně užít.

Do zápasu jsme vstoupili nepříliš šťastně, příliš jsme neběhali, soupeře neohrožovali a hra se převážně odehrávala na naší polovině. Třetina skončila 0:0 a to díky pevné obraně a dobrému výkonu gólmana. Ve druhé třetině jsme již převzali otěže zápase, opět jsme vycházeli ze zabezpečené obrany, ale tentokrát jsme byly nebezpeční i v útoku. Těch šancí co jsme spálily, nájezd jsme nedali jej, těch bylo. Nakonec se dva kousky urodily, Šímovo nahození minulo branku a od mantinelu se odrazilo před prázdnou branku. Kolda z mentru neváhal a vší silou golfovým úderem napálil balon do sítě. Jeden z nejkrásnějších momentů utkání :D Druhý Gól přidal starý Mikšovským po nahrávce mladého Strnada.

Ve třetí třetině se hra přelévala ze strany na stranu a góly začal dávat konečně i soupeř, udeřil celkem 2x. Jelikož se za Orku ještě trefili Eliška, Veselý a Strnad skončilo utkání poměrně klidně 2:5 pro Orku.

ASK Orka Stará Boleslav – Wizards DDM Praha 10 C

Ve druhém utkání tentokrát nedominovali obrany, ale střelci jednotlivých týmů. Protivník k tomu utkání přistoupil velice vlažně a přesto udeřili první. Obránci zapomněli na lelkujícího Hlubočka před brankou, který sám před brankou nedal božskou kličkou Zmátlovi šanci. Na tento gól odpověděli přesnými zásahy Veselý a Kantulák a tak první třetina skončila 2:1.

Ve druhé třetině otevřela, mezi šestou a osmou minutou, gólová stavidla a vsítila 4 branky. Soupeř se zřejmě nechtěl zahanbit a tak mezi 8:52 a 9:38 kontroval 3 góly. Utkání se zvrhlo ve střelecké orgie.

Ve třetí třetině oba týmy přidali každý po dvou gólech a utkání skončilo 9:6, pro Orku.

Orka tak splnila svůj cíl a z prvního nesestupového místa poskočila na první nepostupové a na patra zajišťující cestu o soutěž výše ztrácí 1 bod.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.00]

Článek otevřen! | Vložil: Šimon Zmátlo | Komentováno: 4x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>