Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * KDO UMÍ, UMÍ A ÁČKAŘI ČUMÍ
Vydáno dne 02. 05. 2012 | přečteno: 899x

Již dvě kola před koncem Muži B rozhodli o svém postupu a příští rok tak budou hrát nejvyšší regionální soutěž. Letošním cílem rozhodně nebylo postoupit, ale když už se ta šance neskytla, tak proč ji nechytit za pačesy ? Béčkaři to ve své soutěži dokázali, Áčkaři ne.

V sobotu nás čekalo regionální derby s FBC Falcoon z Brandýsa nad Labem a přímý boj o postup s rezervou prvoligového Start98.

FLORBALL CLUB FALCON vs. ORKA

Regionální derby se již od počátku vyvíjelo dobře pro ORKU, hned v první třetině přesně zamířili Mikšovský i Kantulák a neprůstřelný Zmátlo udržel čisté konto. První třetina tak skončila 0:2 pro Orku. Ve druhé třetině však Orka polevila a dvěma brankami ji ztrestal Jakub Hlaváček. Orka kontrovala pouze jednou, Eliškou a stav po dvou třetinách byl 2:3 pro Orku. Ve třetí třetině Orka navýšila stav na konečných 3:6 brankami Elišky, Šedy a Šímy.

ORKA vs. FBC START 98

Před zápasem bylo jasno, pokud vyhrajeme, postoupíme, pokud bychom prohráli, soupeř by se na nás dotáhl a rozhodovalo by poslední kolo.

Zápas začal ve vysokém tempu, kola roztáčel především START98, Orka nestíhala. Jeden útok za druhým se valil na naší branku a Orka hrozila jen výjimečně. Prapor naděje držel gólman, který dlouho odolával smršti střel a kapituloval až ke konci třetiny. Ve druhé třetině nápor neustával a výsledkem byla druhá branka v síti ORKY. V polovině utkání udeřila i ORKA, Mikšovský utekl a nedal soupeřovu brankáři šanci, dlouhou kličkou překonal krátkého brankáře. Za deset vteřin bylo hotovo, START udělal chybu v rozehrávce a Veselý po přihrávce Mikšovského trefil prázdnou branku.

Od té chvíle jakoby START mizel z haly, ORKA postupně přebírala otěže a ve třetí třetině byla jasně lepší. Výsledkem byla vítězná branka ŠÍMY a to z volného úderu, před brankou soupeře.

Orku B tak v příštím roce čeká nejvyšší regionální soutěž.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 13x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>