Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * JUNIOŘI – SOUPEŘ V 6, PŘESTO ZTRÁTA
Vydáno dne 27. 01. 2013 | přečteno: 726x

V sobotu jsme se utkali s první Mladou Boleslaví a Vosy Praha. Ráno udeřili kruté mrazy, které zle pošramotili přesnost MHD a protože se hrálo na Ruzyni, hned vedle poloprázdné věznice, dorazila většina mužstva těsně před zápasem a jeden hráč dokonce vůbec.

Orka – Mladá Boleslav B 2:3

První zápas jsme hráli proti prvnímu mužstvu tabulky, na které jsme ztráceli sice 15 bodů, ale měli 5 zápasů k dobru. Soupeř vinou zranění a mrazivých podmínek dorazil s šesti hráči do pole a brankářem. Orka měla sestavu také hodně pošramocenou, ztráty jsme počítali především v útoku. Chyběli Strnad Adam, Štich, Vrabec, Bílek, na vině ve většině byly případů hory.

Na rozcvičení jsme měli 5 minut a šlo se hrát. První třetina byla z naší strany ospalá, ale přesto jsme měli více ze hry, všechny šance vyzněly do ztracena. Třetina skončila 0:0. Ve druhé třetině jsme do toho šlápli a po pěkné akci se trefil Staněk, po druhé rozvlnil sít neskutečnou pumelicí Dobšovič. Soupeř se na nic nezmohl, za celou třetinu neohrozil bránu. Před třetí třetinou vládla dobrá nálada, ale ta nám rychle skončila. Po dvou minutách kluci v obraně uklouzli a soupeř tečovanou střelou snížil. Náhle jsme zvadli a do konce třetiny nepředvedli vůbec nic. Soupeř se k naší brance nedostal a pokud ano, spadl nebo uklouzl, nad naší brankou se klenula horolezecká stěna, pod kterou bylo spíše kluziště než parkety. Hráči Mladé Boleslavi tak hrozili z dálky. Osmi minut před koncem dvěma střelama od půlky zápas rozhodli. Vítězný gól hostí vstřelil hráč Orky, který je v Boleslavi na hostování, Dominik Resl.

Orka – Vosy Praha 4:1

Tento zápas byl od počátku v režii Orky, která byla lepší a měla více ze hry. Soupeř se nedal zadarmo a občas zahrozil, ve třetí třetině snížil a měl možnost nájezdu, který ale Nockin kryl. Trefil se Červenka, svoji střeleckou formu potvrdil Kubík, skóroval 2x, po nahrávkách Budila a Vojta Strnada, opět se trefil Matěj Dobšovič.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 343x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>