téma * JUNIORSKÁ DOHRÁVKA – špatný začátek s dobrým koncem
Vydáno dne 10. 02. 2013 | přečteno: 770x

Ve čtvrtek večer nás čekala dohrávka 3. ligy juniorů s celkem Sparty B v hale na Podvinném mlýně. Všichni se těšili, že si zahrají v tak krásné hale a někteří tajně snili, že dorazí plný dům.

ORKA – AC SPARTA PRAHA B (7:6)

Plný dům nedorazil, pár diváků se choulilo v opuštěné hale a před nimi se rozcvičovalo úplně jiné béčko Sparty, než známe z turnajů, plné síly a ve velkém počtu hráčů. Jelikož se utkání hrálo večer v týdnu dorazili áčkaři a spoustu mladých kluků, kteří sbírají zkušenosti a o víkendech hrají své soutěže.

Nastoupili jsme na tři pětky a pustili se do soupeře tak zarputile, že jsme ve třetí minutě prohrávaly tři nula. Soupeř nám nepůjčil balonek a byl důraznější. Někteří naši hráči si připadali jako loutky na provázku, kam zatáhl soupeř zatáhl tam soptili. Všechny góly jsme dostali z prostoru před brankou. Soupeř viděl, že budeme snadné sousto a tak ubral, gólovky zahodil nebo je Aleš pochytal a za stavu. Na konci třetiny dalekonosnou střelou Adam Strnad pošramotil sebevědomí soupeřova brankáře a bylo jasné, že se jen tak nedáme. Třetina skončila 1:3.

Před druhou třetinou jsme sestavu stáhli na dvě pětky a třetinu začali s daleko větším odhodláním. Bylo jasné, že Sparta do třetiny nastoupí v duchu první třetiny, tedy lážo plážo. A tak se i stalo Sparťani si balon na hokejkách drželi, ale již ne tak často, ale hlavně již nebyli tak nebezpeční jako na začátku. Chvilku po začátku jim tam další kousek šoupnul Vrabec, když tečoval střelu Švehly, bylo to 2:3. Konečné skóre druhé třetiny stanovil Švehla, když po výběhu ze strany prostřelil soupeřova brankáře k bližší tyči, stav 3:3.

Ve třetí třetině jsme utkání chtěli otočit a povedlo se. Strnad V. (Páka) si ze tří protihráčů udělal kužele a zavěsil. Švehla proměnil nájezd a vedli jsme o dva góly (5:3). Soupeř, po naší chybě stáhl náskok na rozdíl jediného gólu a tak, abychom měli klid, jsme jim dali další gól. Trefil se Bílek po nahrávce Strnada V. (6:4). No a takto jsme se přetahovali až do konce. Sparta udeřila ještě 2x a za nás skóroval ještě Bílek (7:6). Nakonec jsme vyválčili 3 body a šlo se domu spokojeně chrnět.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 1.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>