Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Kanonáda hned na úvod soutěže
Vydáno dne 16. 09. 2013 | přečteno: 1219x

První turnaj zavál juniory Orky do Zruče nad Sázavou a protože v uspořádání soutěže doznalo po konci minulé sezony výrazných změn bylo těžké odhadnout, jaká bude úroveň našich soupeřů. Po konci minulé soutěže byly obě divize sloučeny do jedné a nejvyšší regionální soutěž by tak měla přivést vyšší kvalitu.

DDM Horní Počernice Orka – Wizards DDM Praha 10 10:2 (2:1; 1:0; 7:1)

První soupeř byly loni druholigový Wizards. Začátek zápasu byl opatrný, vedení se ale ujala Orka, kdy se po přihrávce Šticha trefil Bílek. Soupeř po chvíli vyrovnal, ale zmíněná dvojice do konce první třetiny vrátila Orce vedení. Ve druhé třetině se trefil Švehla a Orka tak vedla tři ku jedné.

Tým Wizards ve druhé polovině třetí třetiny totálně odpadl a Orka rozjela svůj gólostroj. Nenasytný Švehla zkompletoval hattrick a navíc přidal další dva góly, dále se trefili Budil, Šindelář a Jareš.

Black Angels B – DDM Horní Počernice Orka 6:7 (1:5; 2:0; 3:2)

Ve druhém zápase Orka navázala na brankostroj z poslední třetiny a po pár vteřinách se ujala vedení. Black Angels si s hrou Orky nevěděli rady a ti navyšovali náskok. Postupně se trefili Štich, Švehla, Kubík, opět Švehla a Strnad. Black Angels překonali našeho gólmana jen jednou a tak po první třetině jsme vedli 1:5.

Ve druhé třetině jsme polevili, ve hře se objevili kudrlinky navíc a přestali jsme proměňovat šance. Soupeř toho využil a čím dál víc se tlačit před naši branku. Nakonec Orku dvakrát potrestal a snížil na 5:3. Hned na začátku třetí třetiny „Blaci“ snížily na rozdíl jediného gólu a Orka si vzala oddechový čas, výsledkem byly dva góly v síti soupeře a Kubíka a zkompletovaný hattrick Švehly. Jenže opět přišlo polevení a dotažení soupeře na rozdíl jedné branky. Orka se tak až do konce zbytečně strachovala o výhru.