Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * Ohlédnutí za posledním zápasem 3. ligy juniorů
Vydáno dne 15. 05. 2014 | přečteno: 633x

Poslední zápas v soutěži rozhodoval o tom, kdo postoupí do celostátní soutěže juniorů. Aktuálně se střetly týmy DDM Horní Počernice Orka a Viking Group TJ Sokol Kobylisy. Orka měla výhodnější pozici, neb měla v tabulce náskok tří bodů.

DDM Horní Počernice Orka vs. FBK Realstick Vosy Praha

O víkendu měla Orka sehrát dva zápasy. První nedělní zápas s Vosy Praha měl rozhodnout o tom, zda naši junioři půjdou do druhého utkání s náskokem třech bodů a k postupu jim bude stačit i prohra, ale ne více jak o dvě branky.

Zatímco náš tým byl již v čase začátku utkání nastoupen, připraven a rozcvičen, tak soupeř řešil nepříjemnou otázku a to nedostatek hráčů, chyběl jim brankář. Už to vypadalo, že se utkání neodehraje, ale nakonec brankář dorazil a mohlo se hrát. Utkání mělo jednoznačný průběh, kluci soupeřova brankáře nešetřili a po dvou třetinách vedli 8:1. V každé třetině podělili opozdilce čtyřmi kousky. V zápase se zaskvěli zejména Pelc s číslem 16, a Bílek s číslem 95. Prvně jmenovaný dal během první třetiny hattrick a nakonec se jeho účet zastavil na čtyřech gólech plus tři přihrávky. To Bílek více nahrával, vstřelil dvě branky a na pět nahrál.

Soupeř po dvou třetinách neodpadl a pokusil se zápas zdramatizovat, vstřelil tři branky v řadě. Poslední slovo ale měla Orka a tak zápas dopadl jednoznačně 12:4.

Viking Group TJ Sokol Kobylisy vs. DDM Horní Počernice Orka

Druhý zápas o všechno. V hale se od prvního zápasu udělalo nepředstavitelné dusno, které ztěžovalo hráčům jakýkoli pohyb. Soupeř vstoupil do utkání s velkou motivací a důrazem. Často ovšem fauloval a výsledkem byly jeho tři vyloučení v řadě. První přesilovku Orka nevyužila, ale druhou už ano. Po křižné přihrávce Macha vstřelil gól Pelc.

Ve třetí přesilovce Orka skóre nenavýšila, naopak bylo srovnáno. Zádák z Kobylis získal balon, utekl a zavěsil. První třetina skončila 1:1.

Ve druhé třetině měli přesilovou hru Kobylisy a tentokrát to byli oni, kdo početní výhodu využil. Skóre za dvě minuty srovnal sváteční střelec a kapitán Orky, Štěpán Kolář. Třetina nakonec skončila 3:2 pro Kobylisy, pár minut před konce se trefil Čapla a dal domácím velkou naději na celkové první místo. V tuto chvíli domácím stačili dvě branky.

Třetí třetina měla jednotný průběh, Kobylisy útočili, ale nemohli se prosadit. Střelce z Kobylis přiváděl doslova k šílenství náš brankář Aleš Zetek. A tak se naplnilo pravidlo, nedáš, dostaneš. Domácí faulovali a Švehla střelou po zemi v přesilovce vyrovnal na 3:3. Do konce třetiny se již nepodařilo prosadit ani jednomu týmu a tak první místo udržel tým DDM Horní Počernice Orka.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 1.29]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>