zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Béčko = Benátky
Vydáno dne 26. 10. 2014 | přečteno: 514x

Minulou sobotu jsme absolvovali druhý turnaj Béčka a čekali nás opravdu rozdílná utkání. Do cesty se nám postavili poslední a první tým tabulky. Omlazená sestava se s utkáními poprala se ctí a ještě třetinu, před koncem druhého utkání, držela v hrsti všech šest bodů, ale nakonec brala polovinu, tři body.

Lhokamo Praha vs. TEMPISH Orka B (2:0;1:2;1:4)

Před zápasem blýskaly telefony nad zápisem k utkání a soupiskou družstva. Bartoň s Kantulákem zjistili, že ostatní spoluhráči jsou o dekádu, dvě mladší a že je od dalších, spoluhráčů dělí 17 resp. 19 let.

Někteří mladíci hráli svůj první turnaj za mužskou kategorií a bylo to znát – 2 střídání a dvě branky v naší síti. Kluci se postupně zlepšovali a vyrovnali hru. Na začátku druhé třetiny Strnad snížil, ale soupeř odskočil opět na rozdíl dvou branek. Jenže Strnad nesouhlasil s vývojem utkání a tak přidal další branku slalomem přes celé hřiště od té doby se ze hřiště Lhokamo postupně vytrácet.

Pohled na Strnada připomněl Bartoňovi s Kantulákem jak to v mládí váleli a hned přidali další dvě branky, Kantulák vždy skóroval a Bartoň nahrával. Tím bylo po zápase, Strnad pak dokonal hattricka a skóre uzavřel Gažík.

TEMPISH Orka B vs. FBC Pitbulls Kolín (1:0;2:1;1:4)

Tak tohle utkání mělo s tím první společného hodně málo, snad jen skóre poslední třetiny. Soupeř nevěděl co s námi, neb jsme pozorně bránili a jeho držení míčku se ukázalo značně jalové a tak to byl děd Bartoň, který otevřel skóre.

Jenže ve druhé třetině to byla jiná jízda. Hostům ještě chvíli trvalo, než jim došlo, že takto to nepůjde. Nejprve během dvou minut padl na každé straně jeden gól a pak Kantulák vsítil branku, v tu chvíli se Pitbullákům rozsvítilo a začalo to. Najednou měli za zadkem vrtulku a naše mladá obrana začala ne kupit chyby, ale hromadit jich takové množství, že naši dědové začali hrůzou doslova pelichat. Soupeř, ale poctivě přestřeloval, prázdné branky netrefoval, konstrukci nastřelil a tak jsme si do poslední třetiny odnesli dvoubrankový náskok.

A poslední dějství? Kolíňáci celou přestávku rovnali mířidla atak bylo během dvou minut srovnáno. V přesilovce jsme znovu odskočili, ale vydrželo nám to sotva minutu. Vyrovnaný stav Pitbulláci odmítli minutu před koncem a zvrátili skóre na svoji stranu.


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 5.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>