zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Reportáž z 2.ligy juniorů: První vítězství
Vydáno dne 27. 01. 2015 | přečteno: 667x

V sobotu naši junioři pořádali další část 2.juniorské ligy. Ze dvou zápasů si připsali 1 vítězství a zlepšili si svoji pozici do boje o udržení druhé nejvyšší junirské soutěže.

V radlické nafukovačce bývá v lednu velmi chladno. A také bylo. Tedy pro sedícího diváka. Junioři se v obou svých zápasech opravdu snažili a jistě zimou netrpěli. V prvním zápase dne se "poprali" se zálohou pražské Bohemky. První část zápasu nenasvědčovala, že by mohlo dojít k dramatu a krutému boji o body. Výše postavený soupeř, však už měl posbíráno 16 bodů a držel si sedmou příčku, vedl 3:1 a všichni si mysleli, že je hotovo. Jenže najednou tu byl 2 gól, 3 gól, a prásk, skóre se otáčí a Orka vede 4:3. Hlavně nepřestat hrát a poctivě bránit, už zbývá poslední minuta a půl a najednou je všechno pryč. Bohemka během deseti vteřin otáčí skóre a nám proklouzlo vítězství mezi prsty: FbŠ Bohemians B vs. DDM Horní Počernice ORKA 5:4.
Odpolední soupeř byl mnohem přijatelnější, ale také mnohem důležitější. Přímý konkurent v boji o záchranu - Sokol Kobylisy - ve svém úvodním zápase nestačil na výborné Havíře z Kutné Hory a měl velký problém s koncovkou. Nedokázal dát jedinou branku a prohrál vysoko 0:6. Také v zápase s Orkou tahal za kratší konec. Naši mladíci postupně přidávali jeden gól za druhým a navyšovali skóre, soupeři se zmohli pouze na korekci výsledku a vsítili dva své čestné góly. O vítězi nebylo pochyb, a tak přestože dopoledne to ke smůle nevyšlo, tentokrát putují 3 body na naše konto a boj o udržení začíná být opět zajímavý. DDM Horní Počernice ORKA vs. Viking Group TJ Sokol Kobylisy 6:2.
Orku čekají ještě mimo jiné odvety se Sokolem Kobylisy a s pražskými Pantery. A zřejmě právě tyto zápasy rozhodnou o tom, komu zůstane v ruce Černý Petr v podobě sestupového místa.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 5.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>