zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Mládež se v celostátních soutěžích udržela
Vydáno dne 21. 04. 2015 | přečteno: 493x

V minulé sezóně si naši junioři a dorostenci vybojovali postup o jednu ligovou úroveň výše, čímž se dostali do celostátních soutěží. No a jak si jako nováčci v soutěžích vedli? Čtěte dále...

Začneme u juniorů.
Ti se loni probili parádním způsobem do druhé nejvyšší juniorské soutěže. Protože došlo k odchodu několika opor mezi muže, čekal se od nich prostý boj o záchranu. Soupeři pro tento boj se ukázali pražští Panteři a Kobylisy.

Liga nezačala dobře, po remíze s Pantery 4:4 na prvním turnaji přišly těžké zápasy a série porážek. První vítězství přišlo až v lednu, Orka dokázala porazit v následujících zápasech právě Vikingy z Kobylis a v odvetě také Pantery. K tomu přidali juníci vítězství nad juniorskou zálohou Tatranu a Sokolem Královské Vinohrady a sezónu v klidu zakončili vítězstvím 5:3 v odvetě s Kobylisami.
Se ziskem 16ti bodů uhájili 9.místo v soutěži a v září je čeká další souboj ve 2.juniorské lize. Teď už ovšem budou o něco zkušenější.

Dorostenci měli cestu do 1.dorostenecké ligy komplikovanější. V minulém ročníku 2.dorostenecké ligy skončili až pátí, ale přesto dostali pozvánku mezi nejlepší dorostenecké týmy. Úkol byl tedy jasný - záchrana v lize.

Tento miniboj s nimi sdílely týmy SKV, Vosy Praha a nakonec i mladoboleslavští junioři. Právě s těmito družstvy vyválčili dorostenci svých 5 vítězství. K tomu přidali cenné remízy se Spartou a Bučis Teamem a se ziskem 17ti bodů zakončili ročník na 9.místě. To znamená záchranu v soutěži a možnost se v příští sezóně posunout zase o kousek výš.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 1.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>