zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * O víkendu proběhne los celostátních soutěží
Vydáno dne 11. 06. 2016 | přečteno: 524x

V osudí máme muže hrající Národní ligu a juniory hrající 2. ligu juniorů. Po víkendu budeme tedy vědět, s kým naše áčko jako první poměří síly.


Již před losem je známo několik věcí. Start soutěže (Národní liga) proběhne 17. - 18.9.2016. Našimi soupeři v soutěži budou:

T.B.C. Králův Dvůr
TJ Turnov
FBC Štíři Č. Budějovice
Florbal Chomutov
Floorball Club Plzeň
TJ Sokol Mukařov
FBC PANTHERS LIBEREC
FBC DDM Kati Kadaň A
TJ Sokol Jaroměř
ASK Orka Čelákovice
FbC Strakonice P.A.
FbC Panthers

Tým opustili pouze Karlovy Vary, které postoupili do první ligy, nikdo nesestoupil a naopak do soutěže postoupil tým FbC Panthers. Další změnou v soutěži je i změna pořádání v play off. Opět se vracíme k původnímu modelu a to, že se utkání střídají po dvou. Tým tedy hraje, podle umístění, například dvakrát doma a pak jede na dva zápasy ven, popřípadě obráceně.

Konec je i experimentu, kdy vylosovaná pětice týmů odehrála zápasy mezi s sebou a poté hrála s druhou polovinou stejným způsobem. Vše se vrací k osvědčenému modelu, kdy první polovinu soutěže hrajete stylem každý s každým a to stejné se děje i v druhé polovině soutěže. Bezmála všechny týmy návrat tohoto starého systému přivítali, systém je přehledný a v polovině soutěže víte, jak si opravdu soutěže stojíte. Letos to tak rozhodně nebylo a systém, který v naší soutěži panoval letos, nebyl úplně spravedlivý. Otázkou je jestli jsme na něm vydělali nebo prodělali.


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>