zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Přestupové období začalo
Vydáno dne 09. 07. 2016 | přečteno: 598x

Na přestupní scéně Národní ligy panuje klid a žádný z týmů hned zpočátku léta nepodal na unii žádný formulář na střídavý start, hostování nebo přestup. Průběžně budeme jednotlivé týmy monitorovat a uvidíme, kde se co šustne.

Zatím je známo, že v Liberci počítají s návratem elitního kanonýra Národní ligy a TJ Turnov Pavlem Sekyrou, který za poslední dvě sezony nastřílel ve 34 odehraných zápasech 62 branek a ne 55 nahrál. Ztráty hlásí i Králův Dvůr do nové sezony již prý nenastoupí, hlavní opora, Radek Križko a mluví se i o konci bratří Pokorných. To by byla pro T.B.C. velká ztráta v součtu za minulou sezonu by se jednalo o 36 branek a 41 asistencí. Naopak nováček Národní ligy tým FbC Panthers Praha posílil o zajímavou posilu a to o Sebastiana Jakoba z pražské Sparty, jedná se o ofenzivě laděného beka, který v minulé sezoně G2 ligy zaznamenal 11 kanadských bodů.

A co Orka? V týmu došlo k mnoho změnám oproti začátku sezony 2015_16 se tým výrazně proměnil. Již v přípravě na loňský ročník odstoupil Matěj Pechan ze zdravotních důvodů, Bořek Machač na podzim přestoupil do TJ Turnov, Jiří Novák stále laboruje se zraněním a jeho návrat je nepravděpodobný. Na operaci musí také Vojta Strnad, který si, v zápase proti Jaroměři, zpřetrhal vazy v koleni a je na rok mimo hru. Již během sezony přerušil kariéru Tomáš Procházka a po konci sezony se ke stejnému kroku rozhodli dlouholeté opory Michal Schwan a Standa Urban. Otázkou také je zda se do příští sezony zapojí Tomáš Pezl, jehož koleno občas proti větší zátěži protestuje a Michal Kubík, který zkouší štěstí v Sokolu Královské Vinohrady hrající první ligu.

Na druhou stranu se v dresu Orky objeví nové zajímavé tváře. Z juniorky se k týmu připojili Lukáš Zadák a Kamil Vacek, brankářské řady rozšíří Aleš Zetek. S týmem již trénují Kryštof Minařík a David Novotný z pražských Bohemians. Kryštof je letošním vicemistrem G2 ligy a v letošní sezoně za juniory v 31 zápasech nastřílel 20 branek a na 8 nahrál. V co nejbližší době se k týmu připojí i odchovanec klubu, který dorostenecká a juniorská léta strávil v pražské Spartě, Kuba Čáp. Jedná se o elitního kanonýra G2 ligy, kde se mezi nimi v celkovém pořadí se umístil na 9 místě a 27 v zápasech nasázel soupeřům 26 kusů a na 17 nahrál. Spolu s Kubou přichází i ze Sparty Ondra Tichý, který vyztuží naše zadní řady. Předběžně je také domluven, střídavé start Honzy Zavadila, který nám vypomůže na pár zápasů a ve sbírce má jak mužský tak i juniorský titul. Do konce léta by se měl v týmu objevit ještě jeden elitní útočník, kdo to bude, je zatím tajemstvím.


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>