zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Czech open 2016
Vydáno dne 12. 08. 2016 | přečteno: 562x

První den na CO2016 mají muži za sebou. První den nás čekali dva soupeři FBC Texas, hrající regionální ligu a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, Druhý soupeř hraje stejnou soutěž jako Orka, divizi východ a pravidelně končí mezi elitou.

FBC TEXAS vs. ASK Orka Čelákovice 2:2

V prvním zápase za stavu 2:0, jsme nevyužili dlouho trvající převahy a nechali soupeře snížit. Pár minut před koncem se pak náhodná střela odrazila od pupku našeho obránce, bohuěel do vlastní branky a bylo srovnáno. Do konce zápasu jsme se již nedokázali zkoncentrovat a dále hrát svoji hru a tak zápas dopadl s FBC Texas smírně 2:2. Obě branky vstřelil Minařík a u obou mu asistoval Kuba Čáp.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vs. ASK Orka Čelákovice 2:1

V druhém zápase čekal kluky účastník Národní ligy, který skončil v právě uplynulé sezoně na druhém místě. Velice vyrovnaný zápas, kdy v první polovině byl soupeř lepší a ve druhé polovině se to otočilo. Vyrovnaný zápas za stavu 1:1 rozhodla až nešťastná branka, kdy náš brankář první střelu pokryl, ale nevěděl, kde má balon, soupeř ho vydoloval a zavěsil.

Hodnocení trenérů:

Nějaké to to počáteční hodnocení a slůvko jsme vyloudili, od asistenta Šimona Zmátla: Musím říci, že je to zápas od zápasu lepší a lepší. Na Czech open hledáme a s Bajem zkoušíme různé varianty, přeci jen se nám po minulé sezoně obměnila skoro polovina týmu. A na toto je Czech open přímo skvělé, hraje se často, po krátkých úsecích a i slabší týmy se dokáží vybičovat a sehrát vyrovnaná utkání. Musíte hrát i celou dobu zodpovědně, protože za každou chybu zaplatíte, není čas to napravit. Bohužel za nás, zatím neudržíme koncentraci po celou dobu utkání a po obdržené brance zbytečně plašíme a znervózníme, to musíme odstranit. Ještě je ale před námi hodně práce, příští týden začneme pilovat a dávat dohromady systém jakým bychom se chtěli v této sezoně prezentovat, tak se mě zeptejte pak, budeme moudřejší…

A co noví kluci? Zatím nové, mladé pušky musím pochválit Kuba Čáp, Ondra Tichý, David Novotný, Kryštof Minařík, Lukáš Zadák jsou šikovní a budou rozhodně přínosem.


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>