zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Ohlédnutí za CZECH OPEN 2016
Vydáno dne 17. 08. 2016 | přečteno: 552x

Největší přípravný, mezinárodní turnaj Czech open 2016 je minulostí. Orka sehrála dobrý turnaj. V play off ukončila svůj turnaj v 1/32 finále na holích Bern Capital (SUI).

Unihoc Rats (SUI) – ASK Orka Čelákovice (CZE) 0:2

V pátek kluky čekal první zahraniční soupeř ze Švýcarska. Konstelace před zápasem byla taková, že mohla Orka skončit na druhé až čtvrtém místě. Dobrým pohybem a aktivní hrou měla celý zápas nad soupeřem navrch a tuto převahu vyjádřila ve druhém poločase dvěma brankami, kdy dvakrát se prosadil Kuba Čáp a to po přihrávkách Kryštofa Minaříka a Davida Novotného. Po závěrečném hvizdu se tak Orka hřála na druhém místě.

FBC Štíři České Budějovice (CZE) – ASK Orka Čelákovice (CZE) 2:5

V prvním zápase play off 1/64 finále jsme v sobotu v devět ráno potkali našeho starého známého soupeře z Národní ligy. Byl to soupeř, kdo zpočátku držel opratě ve svých rukou. První udeřila Orka, Michal Němeček nahrál Kubovi Doutnáčovi před prázdnou a ten zavěsil. Poté následoval tlak našeho soupeře, při němž dvakrát skóroval a nevyužil několik dalších šancí. Zejména několik nevyužitých krosových přihrávek doslova smrdělo gólem. Nakonec se šlo do šaten za nerozhodnutého stavu. Vašek Kramel udělat ze soupeře panáky, obešel tři a zavěsil.

Ve druhém poločase, ale už skórovala jenom Orka. Nejprve zavěsil Tomáš Furch po Doutnáčově přihrávce a poté se opět prosadil Vašek Kramel. V poslední minutě se prosadil novic v mužském dresu Kamil Vacek, který dorazil vyraženou střelu za záda bezmocného brankáře.

ASK Orka Čelákovice (CZE) – Bern Capitals (SUI) 2:3 sn

Na Kotlářce jsme odpočívali až do jedné hodiny, kdy bylo na pořadu 1/32 finále. Soupeře jsme na začátku zatlačili a byli jsme aktivnější. Z počáteční převahy padly v sedmé minutě dvě branky. Opět se trefil Tomáš Furch, po přihrávce Kramela a hned za pár vteřin skóroval Kuba Čáp po přihrávce Kyštofa Minaříka. Soupeř postupně vyrovnal hru a před přestávkou dokázal snížit dalekonosnou střelou, lehce tečovanou naším obráncem.

Ve druhé polovině se odehrával opticky vyrovnaný souboj, běžela poslední minuta zápasu, Orka se již viděla 1/16 finále, když byl za hru na zemi, po právu, vyloučen Mikšovský. Soupeř šel do šesti proti čtyřem a po pár vteřinách vyrovnal. Zápas skončil a rovnou rozhodovali nájezdy.

Za nás byli určeni Čáp, Kramel a Furch. Kuba hned proměnil, ale Vašek s Tomášem nikoli. Jelikož soupeř dokázal, také jednou skórovat, šla se další série. Bohužel Kuba svůj úspěch nezopakoval a ani Vašek se netrefil, což znamenalo konec v letošním ročníku Czech open.


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>