zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Orka zvítězila ve druhém i ve třetím kole poháru
Vydáno dne 13. 09. 2016 | přečteno: 605x

Nový soutěžní ročník zahájila Orka účastí v poháru. Jako účastník Národní ligy jsme byli nasazeni až do druhého kola. V něm jsme narazili na Neratovice, po jasném vítězství jsme se v dalším kole utkali s Děčínem.

2. kolo poháru České Pojišťovny

Florbal Neratovice - Orka Čelákovice 0:10 (0:2, 0:2, 0:6)

Proti domácímu týmu jsme nastupovali jako jasný favorit a na hřišti byla naše převaha znát. Po úvodním oťukávání z obou stran jsme se začali dostávat do velkých šancí a z nich pramenily naše dva první góly. Ani ve druhé třetině jsme nepolevili a opět jsme si díky dvěma trefám vypracovali pohodlný náskok. Ve třetí části pak již hráči Neratovic nestačili našemu tempu a postupně inkasovali. Když se pak frustrovaný soupeř nechal v závěru za nevybíravý zákrok vyloučit na 5 minut, dvěma trefami v přesilovce jsme zaokrouhlili výsledek na populární desítku. Hattrickem se v zápase blýskl Martin Mikšovský, pěti brankami pak útočná trojka Novotný, Doutnáč a Minařík.

3. kolo poháru České Pojišťovny

1. FBC DDM Děčín 4 - Orka Čelákovice 5:9 (1:2, 3:5, 1:2)

Ve třetím kole nám byl za soupeře Děčín, který hraje o jednu soutěž pod námi. Do zápasu jsme tak opět vstupovali jako favorité. Stejně jako v předchozím zápase jsme si vypracovali dvoubrankový náskok, domácí ale těsně před přestávkou šťastně snížili. Ve druhé třetině jsme se rozehráli k výbornému výkonu a Děčín nestíhal naše akce bránit. Vytvořili jsme si pětibrankový náskok a zápas tak byl rozhodnutý. Ke konci druhé periody jsme ale trochu polevili koncentraci a dvakrát inkasovali. Ani v závěrečné třetině jsme ale otěže zápasu nepustili a utkání jsme s přehledem kontrolovali a dovedli k vítěznému konci.

Ve čtvrtém kole poháru nás čeká účastník první ligy, tým Black Angels.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 1.25]

Článek otevřen! | Vložil: Martin Bajer | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>