zuzolabuzomasaz@gmail.com

  TEL: 777859252

  Hledej na ORKA.CZ


 
Uživatelské jméno:
Heslo:


Registrace nového čtenáře!

  

téma * Stejný, i když vlastně jiný tým
Vydáno dne 14. 09. 2016 | přečteno: 666x

Sezona klepe na dveře a do sezony vstupuje jiný tým, i když ne tak docela...

Sezona klepe na dveře a do sezony vstupuje jiný tým, i když ne tak docela. Během loňské sezony skončilo několik hráčů, Tomáš Procházka se dal na in-line hokej, Matěje Pechana nepustili do hry zdravotní potíže a Petr Machač přestoupil ještě na podzim do TJ Turnov. Bohužel na podzim se zranil i Vojta Strnad, u kterého doufáme, že se v letošní sezoně vrátí. Po sezoně přerušili kariéru naše dlouholeté opory Michal Schwan a Standa Urban. Oba dva odvedli za ta léta pro tým strašně práce a v následující sezoně budou jistě chybět. Během léta se Michal Kubík prosadil do prvoligového týmu Sokola Královské Vinohrady a je v jednání střídavý start a Honza Brak odešel do divizních Wizzards. Z kádru tak odešlo devět lidí, tedy skoro jeho celá polovina.

Méně je někdy více, říká asistent hlavního trenéra Martina Bajera, Šimon Zmátlo. Kluci, kteří k nám přišli, mají obrovský potenciál, který někteří z nich již potvrdili v zápasech Poháru České Pojišťovny. A bude jen na nich, jak se s přechodem do mužské kategorie poperou. Je důležité, aby zapomněli, kolik nastříleli branek v juniorských soutěžích, kde patřili mezi tahouny svých týmů, protože mužská kategorie je zcela jiná soutěž, jiný svět, ve kterém Vám nikdo nedá nic zadarmo.

Důležité bylo, že se nám podařilo udržet kostru týmu z loňského roku a přeměnit v přestup hostování z minulé sezony, nebo je alespoň o rok prodloužit. Pokud tedy přistoupíme k zápasům s pokorou, věříme, že náš výkon půjde nahoru a letošní sezona bude úspěšná.

Nové tváře:
Čáp Jakub, Tichý Ondřej (Sparta Praha); Minařík Kryštof, Novotný David (FBŠ Bohemians Praha); Vacek Kamil, Zadák Lukáš (junioři); Zetek Aleš (b-tým)

Změny oproti minulé sezoně – odešli: Brak Jan (Wizards DDM Praha 10); Kubík Michal (Sokol Královské Vinohrady); Novák Jiří, Procházka Tomáš, Schwan Michal, Urban Standa (všichni přerušení kariéry); Pechan Matěj, Strnad Vojta (dlouhodobé zranění), Machač Petr (TJ Turnov)


Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>