Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * TO SE ZASE DĚLI VĚCI…
Vydáno dne 28. 09. 2016 | přečteno: 594x

Soutěže se naplno rozběhli a opravdu se děli věci… Mužské áčko pomohlo srovnat stav dvěma vlastními brankami a pak padlo v prodloužení. Dorostenci dali svému prvnímu soupeři v soutěži „dvacku“… Svůj první turnaj zažila i další družstva … muži B a mladší žáci.

Muži A

Zápas jako na houpačce, i když výsledkově to tak nevypadlo, ale herně to tak bylo. A konec totální kolaps. Soupeř vyrovnal sedm vteřin před koncem tečovanou střelou, která ani nemířila do branky… Velká škoda. A prodloužení? To netrvalo dlouho a soupeř rozhodl.

ASK Orka Čelákovice vs. T.B.C. Králův Dvůr 5:6p
pozn.: Touto zápasu se věnujeme na jiném místě, takže dáme prostor ostatním.

Muži B

Zajímavé první kolo. Dlouho takové pamětníci nepamatují. První zajímavostí bylo, že nikdo své dva zápasy nevyhrál a tak na prvním místě tabulky se srovnali čtyři týmy se čtyřmi body. První zápas nebyl až tak jasnou záležitostí jak napovídá výsledek 6:1. Po dvou třetinách byl stav stále vyrovnaný a tak to vzal do rukou mladý Kuba Wágner a řekl si, že to tak nenechá a dvěma brankami a asistencemi, duel rozhodl. Ostatní se přidali a soupeř zíral s otevřenou pusou. Bylo hotovo.

Druhý zápas měl podobný průběh, ale až na tu třetí třetinu. Když se blížil konec druhé třetiny, bylo skóre stále vyrovnané, nakonec se Orka ujala vedení. Před třetí třetinou odstoupil Jari pro zranění a navíc nám začal docházet dech. Soupeř začínal být lepší a nakonec zápas dvěma brankami otočil.

Velkou pochvalu si ale zaslouží mladí nováčci, kteří si odbyli vítěznou premiéru v mužském florbale.

Orka Čelákovice B vs. 6:1
Orka Čelákovice B vs. 5:4

Dorostenci A – 2. liga dorostenců

Po loňském sestupu z nejvyšší soutěže jsme čekali, jaká vlastně tato soutěž bude. První zápas jsme narazili na nejslabší družstvo prvního kola ve dvou zápasech obdrželi 35 branek. Z toho naši borci jim dali hned 20 kousků. V kanadském bodování se prosadili všichni hráči v poli, kteří na turnaj vyrazili, ale jen dva borci překročili 5 bodovou hranici. Ve smrtící duo se proměnili Honza Kolář 5 branek a 4 nahrávky a Adam Šindelář 5 branek a 2 nahrávky.

Druhý zápas to však taková sláva nebyla. Narazili jsme na dobrého soupeře a s hlavou zasněnou ještě v brankových hodech z předchozího zápasu jsme nedokázali vzdorovat.

DDM Horní Počernice ORKA vs. Black Angels B 20:1
DDM Horní Počernice ORKA vs. TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7

Dorostenci B – PH +SČ liga dorostenců

Do letošní sezony jsme přihlásili i druhý dorostenecký tým s cílem, aby si v něm zahráli ti, co nejsou tolik vytíženi v dorosteneckém A týmu a také se v něm rozehráli a vyzkoušeli si dorostenecký florbal i starší žáci.
Oba zápasy kluci s přehledem zvládli a odnesl to florbal z Jesenice a tradiční soupeř Vosy Praha. Budeme se těšit na další dvojzápas a na to jak ho kluci zvládnout.

Orka Čelákovice vs. Florbal Jesenice 6:0
Orka Čelákovice vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha 5:2

Mladší žáci

Své zápasy si i tento víkend odehráli mladší žáci a to jak z Čelákovic tak i Horních Počernic. Oba týmy si zahráli i mezi sebou a byla to perlička navíc. V tomto zápase se radovali z vítězství kluci z Horních Počernic. V této kategorii se, ale nezveřejňují výsledky jednotlivých turnajů ani jednotlivých utkání a to proto, že odměnou za zápas nám není výsledek, ale radost ze hry. Přesto, že výsledek známe tak Vám jej, z těchto důvodů, neprozradíme.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 3.00]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>