Heslo:

Registrace nového čtenáře!

téma * 3. kolo Poháru CFBU = STOP
Vydáno dne 11. 09. 2017 | přečteno: 33x

V utkání se Orce postavil do cesty divizní soupeř, a tak jsme byli papírovým favoritem. Nicméně tuto úlohu jsme nepotvrdili a po prohře 6:4 se s pohárem loučíme.

Soupeř, v jehož středu hrálo několik bývalých extraligových hráčů, které proti Orce hrávali i za B-tým Mladé Boleslavi, čekal co předvede celek z Národní ligy a brzy se dočkal. Vstup do utkání byl takřka ideální, ve druhé minutě se trefil David Novotný po přihrávce Vojty Strnada, pro něhož to byl po roce a půl první soutěžní zápas, po dlouhém zranění. Orka byla lepší a za pár minut zvyšoval náskok Mikšovský, soupeř po necelé minutě snížil, ale to nevadilo, protože se opět prosadil Novotný a opět jsme vedli o dvě branky 1:3.
Bohužel se blížila polovina první třetiny a kritická tříminutovka, která rozhodla o osudu utkání. Bez cizího přesvědčení jsme začali kupit chyby, ale ne ledajaké, ale tak velké, že se soupeři divili co se děje. Poprvé nabídku samostatného úniku nevyužili, ale když se tak opakovalo po druhé, třetí, čtvrté a stále jsme jim hrubkami nabízeli příležitosti ke skórování využili jich a během zmiňovaných tří minut obrátili skóre na 4:3.

Orka byla jakoby opařená a soupeřovi narostla křídla. Ve druhé třetině se odehrával takový nemastný neslaný souboj, kdy jsme drželi balon a občas zahrozili, nicméně jsme občas vyrobili hrubku v rozehrávce a soupeř se lehko dostával do přečíslení. Oba týmy vstřelili po jedné brance a do třetí třetiny šli domácí s jednobrankovým náskokem.

Ve třetí třetina Orka začala hrát na dvě formace a hned zpočátku měla několik šancí na srovnání. Ve třetí třetině byla lepším týmem, ale ne a ne vstřelit branku. Pět minut před koncem Orka začala hrát bez brankáře a vypracovala si několik střel, ale když kluci netrefili zcela prázdnou branku přišel trest, ztráta balonku a gól, přes celé hřiště, do prázdné branky. Konečný stav 6:4.

Orka zklamala a o víkendu musí předvést jiné nasazení a hlavně se vyvarovat zbytečných chyb, jestliže chce pomýšlet na ligové body. O víkendu ji čeká soupeř přetěžký. Od 18:30 se v Čakovicích utká s Panthers Praha.

Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 0]

Článek otevřen! | Vložil: administrator | Komentováno: 0x | Komentuj! | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>