Orka svoji účast bere vážně s do soutěže s Wizards DDM a nově i s Florbal Turnov se přihlásilo ke čtyřem desítek našich hráčů, rodičů a dětí…

„Jsem rád, že jsme vytvořili jeden z největších týmů v soutěži. Věřím, že nejen zvítězíme, ale hlavně si to užijeme. Důležitý je pohyb a to, že pomůžeme Centru Paraple. Takže, připravte se, …. tři, dva, jedna, start!“ odpočítal náš ambasador běhu a hráč Á-týmu Tomáš Beran.

Od 1.5.2021 je možné své výkony nahrávat do systému ZDE.

Tým Orky chce v soutěži porazit týmy WIZARDS DDM a FLORBAL TURNOV a doběhnout co nejdále. Pomyslně máme naplánovánu trasu až do Španělska a průběžně budeme sledovat, jak si náš tým vede. Naším snem je zdolat pomyslnou trasu a dostat se až do Afriky.  Některé naplánované výkony našich sportovců jsou dechberoucí. Například Martin Bajer hodlá uběhnout 300 km. Michal Schwan zase plánuje na kole urazit více jak 600 km… Všem držíme palce a ať jim kilometry ubíhají. Pokud nás ještě chcete podpořit a tím i Centrum Paraple stále MŮŽETE. Registraci můžete provést kdykoli do 29.5.2021. Po registraci můžete až do konce závodu nahrávat své výkony.

Registraci provedete ZDE.

A hlavně nezapomeňte zadat tým ORKA FLORBAL.