Jaká vylepšení v nové verzi Členské sekce naleznete?


- Zásadní změnou je samotný vstup do Členské sekce. Ten je nově rozdělen na hráčský a rodičovský. Rodiče našich členů tak mohou pohodlnější cestou nově přistupovat ke klubovým informacím.

- Na důležité věci budete dostávat notifikace různými kanály – do notifikačního zvonečku přímo v Členské sekci, na e-mail a také do velmi brzy spuštěné mobilní aplikace.

- Nový je také Můj přehled, kde na jedné stránce uvidíte všechny důležité informace o svém působení v klubu, přehled svých povinností, svůj osobní kalendář se všemi florbalovými událostmi, které se vás týkají. Můžete také spravovat souhlasy udělené klubu atp.

- Platby se dají hradit platit mobilem přes QR kód, takže se všechny informace o platbě automaticky z kódu načtou a nemusíte nic vyplňovat ručně.

- Odevzdání dokumentu ke zdravotním prohlídkám bude nově možné přímo přes ČS a to nahráním naskenovaného formuláře.

- Je možné vygenerovat potvrzení o úhradě platby v PDF např. pro pojišťovnu, takže nově nebude nutné kontaktovat sekretariát klubu.

- Na Klubové zdi i zdech všech týmů jsou rozšířené možnosti komunikace – přibyla jedna úroveň, do které se může komunikace větvit – hlavní příspěvek se dá komentovat a na komentáře můžete ještě odpovídat. Trenéři teď také mohou k hlavním příspěvkům připojovat přílohy.

Nová verze Členské sekce prošla v klubu zhruba měsíčním testováním a nyní jsme již připraveni k jejímu spuštění.
Návod


A jak se do Členské sekce přihlásíte? 


1) Otevřete si úvodní přihlašovací stránku do Členské sekce na adrese: https://clen.orka.cz/

2) Ve spodní části klikněte na odkaz: Přihlásit se původním loginem 3) Do textového pole napište své stávající přihlašovací jméno a klikněte na tlačítko ODESLAT


4) Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste měli zadanou v Členské sekci, obdržíte zprávu s aktivačním odkazem do nové Členské sekce a PIN. Velká část našich členů ho již má v e-mailu. Jeho platnost je 48 hodin.

5) Po rozkliknutí aktivačního odkazu a zadání PINu vás Členská sekce v několika krocích vyzve k zadání kontaktních a dalších údajů

6) RODIČ / ČLEN

a. Členové – Na další stránce vyplňte své základní údaje, odešlete je ke schválení a je to!

b. Rodiče / Zástupce člena - Na další stránce vyberte, že jste zástupce/rodič, a pak si nastavte e-mail, kterým se nově budete přihlašovat.

    Podrobný návod také naleznete na stránkách společnosti EOS https://www.eosclubzone.cz/podpora/prechod-clena-na-novou-verzi    V Případě dotazů neváhejte kontaktovat sekretariát klubu na e-mailu: orka.florbal@seznam.cz nebo na telefonním čísle: +420 734 157 651