Letošní herní klíč Czech open byl od loňského odlišný, pět zápasů ve skupině a dva nejlepší týmy postupovali do play-off.

Orka v pátek sehrála dva zápasy a získala opět tři body za vítězství nad Tatranem Střešovice. Po čtyřech zápasech jsme měli na bodě 6 bodů a pro postup o medaile bylo nutné porazit elitní prvoligový tým Kanonýři Kladno. V sobotu nás tak čekal velký zápas.

Hattrick Vaška Kramela a perfektní obrana ukončil dosavadní kladenskou neporazitelnost a Orku poslal do play off. V sobotu večer na nás tak čekal vítěz druhé skupiny, Panthers Praha. V tomto zápase jsme drželi krok do poloviny zápasu. Ve druhém poločase, hrálo se 2x 20 min čistého času, naše áčko odpadlo a soupeř potvrdil svou kvalitu. Po prohře, tak pro nás turnaj skončil. 

Pátek 6. srpna

FAT PIPE START98 Kunratice vs. ASK Orka Čelákovice 6:4

Branky a asistence: 1. Kulík (Prášek), 5. Chládek (Valenta), 14. Šmíd (Plaček), 15. Schuller (Valenta), 19. Kulík (Novotný), 37. Kulík (Novotný) – 3. Špalek (Tichý), 31. Čáp (Špalek), 33. Jareš (Hájek), 39. Špalek (Čáp)


ASK Orka Čelákovice vs. PSN Tatran Střešovice 6:1

Branky a asistence: 9. Beran (Čech), 15. Korych, 26. P.Němeček (M.Němeček), 30. Richtr, 33. Kramel (Sedlák), 37. Goll (Korych) – 13. Kuchyňa (Kolísko)


Sobota 7. srpna

ASK Orka Čelákovice vs. Kanonýři Kladno 3:2

Branky a asistence: 1. Kramel (M.Němeček), 2. Kramel (M.Němeček), 38. Kramel (M.Němeček) – 3. Janda, 35. Riebauer (Bachmaier)


ASK Orka Čelákovice vs. Panthers Praha 5:1

Branky a asistence: 11. Vavroušek (Pokorný), 22. Kočandrle, 24. Kalous (Míka), 32. Pokorný (Daněk), 32. Kalous (Sládek) – 1. Kohút