obota:

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 7:5
branky: 14. Tomáš Beran, 21. Ondřej Špalek, 34. Tomáš Beran, 39. Vojtěch Strnad, 53. Jakub Doutnáč, 56. David Novotný, 60. Michal Kubík - 36. Viktor Vlach, 42. Martin Blažek, 45. Václav Fučík, 46. Petr Poduška, 60. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 22 - Jakub Kuchař 23; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:4;

Neuvěřitelné utkání plné zvratů. Orka si vybudovala náskok 4:1 a do třetí třetiny vstupovala s klidem a vírou, že utkání dotáhne bez nějakých komplikací do vítězného konce. Jenže během tří minut bylo vyrovnáno. Mezi 42 a 45 minutou Spartak vstřelil tři podobné branky a začínalo se od začátku. Trenér Orky Šimon Zmátlo si vzal oddechový čas, kde jsme si řekli nějaké základní věci a opět jsme se vrátili ke hře z prvních dvou třetin a opět jsme si vybudovali malý náskok na 6:4. To vydrželo až do konce, kdy soupeř hrál power play což potrestal Kubík brankou do prázdné branky. Nicméně soupeř ve hře bez brankáře pokračoval a výsledkem byla korekce skóre na 7:5.

Neděle:

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 4:3pn
branky: 5. Vojtěch Strnad, 11. Jakub Doutnáč, 60. Jakub Doutnáč, N Jakub Čáp - 23. Tomáš Kocián, 38. Petr Poduška, 45. Ladislav Běhounek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 17 - Jakub Kuchař 27; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 0:0;

Jestli sobota nabídla zápletku ve třetí třetině tak nedělní utkání nabídlo doslova infarktový závěr, který nebyl pro slabé povahy. Utkání začala lépe Orka v první třetině jsme si vybudovali náskok 2:0. Druhou třetinu výsledkově ovládl soupeř a před poslední třetinou svítilo na tabuli skóre 2:2. A pak to začalo. Spartak se zpočátku třetí třetiny ujal vedení. Zápas se chýlil ke konci a Orka ne a ne vyrovnat. Nepomohla nám ani přesilová hra pět minut před koncem. Dvě minuty pře koncem zápasu bereme oddechový čas a hrajeme bez brankáře. Bez úspěchu, soupeř 40 sekund před koncem nám odebral balon a byl faulován. Rozhodčí pískl nájezd, který Vojta Nockin chytá. Pokračujeme v šesti a dvacet sekund před koncem Jakub Doutnáč doráží střelu Čápa a je vyrovnáno! V prodloužení soupeř trefuje břevno! Orka své šance neproměnuje a jsou tu nájezdy. Za Orku proměňují Minařík, Čáp a Špalek. Vojta Nockin tři nájezdy chytá.