Florbalisté Wizards ve čtvrtém klání série prohrávali už po necelé minutě hry 0:1. V přibývajícím časem však otočili skóre na svou stranu a ocitli se v tříbrankovém vedení. Jaroměřičtí sice byli blízko srovnání a to dokonce dvakrát, kdy se dotáhli na rozdíl jediného gólu. Ondřej Policar ale v poslední minutě pečetil vítězství domácích na 7:5. Muži z Mukařova přidali třetí vítězství proti Králově Dvoře, když každou z třetin vyhráli poměrem 3:2. Hvězdou utkání se stal Jan Pudich, jenž zaznamenal pět kanadských bodů za čtyři trefy a jednu přihrávku.

Čelákovice jsou druhým semifinalistou, který si zařídil náskok v rozhodujícím duelu už během první části hry. Domácí Ondřej Špalek se zapsal na listinu střelců celkem pětkrát, čímž se podílel na polovině branek svého celku. Pelhřimov je stále ve hře o postup do další fáze play-off, když si šesti zásahy podmanil třetí dvacetiminutovku proti Turnovu.

V boji o udržení třetí nejvyšší soutěže vedou Kobylisy nad Děčínem už 2-0. Přetahovaná ve druhém vzájemném zápase rozuzlilo až prodloužení, v němž se ujala střela Ondřeje Kočí. Diváci v Plzni byli svědky vyrovnání série, když kadaňští muži nastříleli plzeňskému FBC šest gólů během šestnácti minut.