Vyrovnané utkání ve kterém šlo o postup na třetí místo tabulky. Zápas se nesl eclý zápas ve stejném duchu. Orka byla více na míčku, bránila a Jaroměř bránila a vyrážela do protiútoků. 

Oba týmy měli velké množství pokusů, nutno říci, že Orka měla mnohem zajímavější šance a závary před brankou. 

Branka padla až na začátku třetí třetiny, kdy po úvodním buly se Špalek nechal vyloučit a v odložené přesilovce si Orka dala vlastní branku. Následně Jaroměř přidala ještě jednu branku a s Orkou to vypadlo bledě. Stějně tak jak dala Jaroměř první branku tak i první branka Orky nebyla zrovna výstavní. Kolářova tečovaná střela doslova doskákala až do soupeřovi branky. Za dvě minuty vyzval Sedlák ke skórování Korycha a pět minut před koncem toto zopakoval Seibert a Korych byl opět perfektní. Jaroměř ještě zkoušela hru 6 na 5, ale skórovat se jí nepodařilo. Naopak Orka minutu před koncem navýšila skóre na konečných 4:2. 

Komentář TJ Sokol Jaroměř Roman Balcar : "Dvě třetiny marných pokusů obou týmů o vstřelení branky. Dvacet osm diváků si nakonec počkalo do třetí třetiny, kdy jsme se začali prosazovat a šli do vedení. Nepodařilo se nám však posledních deset minut a tím jsme si prohráli zápas. Příležitost odčinit porážky z posledních dvou zápasů máme už příští týden proti Hradci. Děkujeme soupeři za zápas."

Komentář Orky Martina Bajera: "Hezký a férový zápas z obou stran, který se musel líbit. Od všech našich kluků to bylo poctivě odmakáno a neměli jsme ani výpadek ve výkonu a koncentraci. Po celou dobu nás trápila koncovka a nemohli jsme se prosadit. Posledních deset minut jsme výrazně zabrali a naštěstí nám to tam začalo padat. Za mě zasloužené vítězství."

ASK ORKA ČELÁKOVICE vs. TJ SOKOL Jaroměř 4:2 (0:0,0:0,4:2)
Branky Orky:
 Korych 2x, Kolář, Zoufalý

Střely na branku: 34:35
Vyl

oučení: 1:2
Využití: 1:0
Počet diváků: 28
Hráč utkání Orky: Jan Sedlák
Hráč utkání Jaroměř: Jiří Veinfurter

Odkaz na statistický report ze zápasu

Sestava Orky: Zetek (Vitoušek) - Korych, Zoufalý, Seibert, Richtr, Verner - Korych, Kramel, Doutnáč, Goll, Tichý - Němeček P., Špalek, Němeček M., Beran, Sedlák - Bárta, Remeš, Kolář