NOVÝ DESIGN I při tvorbě nového webu jsme se snažili vycházet z toho, co nám fungovalo na webu starém a do toho jsme se snažili vytvořit nové prvky, které jsou přehlednější i pro mobilní rozhraní. Věříme, že bude pro Vás obsluha webových stránek přehlednější.

OBSLUHA WEBU I díky napojení na systém FIS a členskou sekci je značně zautomatizována. Seznamy utkání se stahují automaticky, stejně tak se doplňují výsledky a další údaje o utkáních. U většiny družstev se z FISu načítají tabulky a statistiky hráčů. Díky této funkci by informace o tom, jak si jednotlivá družstva a hráči vedou, měla být u všech družstev stále aktuální.

PROGRAM ZÁPASŮ
I zde naleznete přehled utkání všech družstev Orky za vybraný týden. Díky automatické aktualizaci rozpisů i výsledků utkání ze systému FIS budete mít výsledky jako na dlani. Kromě výsledků zde také naleznete odkazy na reportáže k utkání, online přenosy i další oficiální statistiky, které poskytuje web Český florbal.

NOVÝ ČLEN I zde jsme se pokusili popsat první kroky nového člena, který má za sebou první tréninky. Nalezne zde všechny potřebné informace, které bude do samotného začátku potřebovat.

MULTIMÉDIA I nový web je kompletně propojen se všemi sociálními sítěmi (Facebook, Instagram, Flickr), které náš klub využívá. Zároveň také se statistikami webu Českého florbalu, což pro všechny naše příznivce znamená, že budou mít přístup k nejčerstvějším statistikám, a to jak týmovým, tak hráčským. Na webu najdete i interaktivní soupisky s fotkami hráčů všech elitních týmů, která po rozkliknutí nabízí detailní profil hráče