PELHŘIMOV – ČELÁKOVICE 3:6

Rušný zápas se hrál od samého začátku, ale čtvrthodiny oba brankáři odolávali. Pak velkou šanci neproměnily Čelákovice, takže udeřilo na druhé straně. Po přihrávce Fučíka se z úhlu střelou na bližší tyč prosadil T. Kocián. Hosté pak bez úhony přežili oslabení a krátce před koncem třetiny srovnali. Čáp po brejku blafákem překonal Kuchaře.

Také ve druhé části se dříve ke slovu dostali hráči Pelhřimova. Po sérii přihrávek ve 23. minutě přesně zamířil Blažek. Pak se ovšem začal zápas překlápět na stranu Čelákovic. Dokumentovaly to dvě branky, které nedělila ani jedna minuta. Srovnal Doutnáč, na 2:3 upravil Strnad.

Domácí v úvodu třetí části sice přežili bez úhony vyloučení Podušky, ale ve 45. minutě Němeček upravil na 2:4. Spartak musel riskovat a poměrně brzy se mu to nevyplatilo. Brejk s přečíslením obrany zakončil Čáp. V závěru ještě postup Čelákovic orazítkoval Doutnáč, půl minuty před koncem korigoval střelou z dálky Fučík. Z pohledu Pelhřimova už se ale jednalo jen o zmírnění výše porážky.

Branky a nahrávky: 16. T. Kocián (Fučík), 23. Blažek (Zrzavý), 60. Fučík (Zrzavý) – 20. Čáp (Strnad), 30. Doutnáč (Zadák), 31. Strnad (Tichý), 45. Němeček (Sedlák), 48. Čáp (Strnad), 59. Doutnáč. Rozhodčí: Měsíček a Trnka. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 217. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:3. Pelhřimov: Kuchař – Hendrych, Váňa, T. Kocián, Blažek, Drgoňa, Knězů, Zrzavý, Poduška, Vlach, Mozr, Fučík, Brothánek, Běhounek.