Stejně jako v prvním kole zůstala část ligové sestavy doma a příležitost dostali i mladé pušky. Tentokrát jsme do Litvínova vyrazili bez několika opor. Chybělo mnoho stálic jako jsou Čáp, Špalek a Doutnáč, Jakob a další. Před utkáním jsme nevěděli co od svého soupeře čekat. Přeci jen od posledního utkání uběhl více jak rok a půl. Litvínov od tohoto zápasu, které jsme tehdy vyhráli 15:2 zcela překopal svůj tým, vyměnil trenéra, přestal preferovat hostování, střídavé starty a začal sázet na své odchovance.

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a po dvou chybách na středu hřiště soupeř podnikl dva rychlé protiútoky a oba shodně zakončil střelou do pravého horního rohu naší branky. Dvě branky během tří minut v naší síti znamenaly rychlý budíček a zároveň odstartovali festival ne zcela tradičních střelců. Postupně se trefili 2x Jareš, Beran, Sedlák a Goll. Ve druhé a třetí třetině Orka v poklidu kontrolovala zápas a přidala další tři branky. Litvínov ve třetí třetině ještě lehce korigoval skóre a po 60 minutách svítilo na světelné tabuli 8:4 pro náš tým.

„Celkově jsme s výsledkem a výjezdem spokojeni. Splnili jsme náš hlavní cíl a postoupili jsme do dalšího kola poháru, kde nás bude čekat další tým z Národní ligy, Benešov. Tentokrát to bude generálka na ligu, která ukáže jak na tom opravdu jsme. Litvínov, se při vší úctě, bude pohyboval spíše na druhém póĺu tabulky a tak nás úplně neprověřil.  Musím smeknout klobouk, zvláště před Jarym a Bártou, kteří po odstoupení Peti Němečka odehráli zápas na křídle a poprali se s tím opravdu dobře. Ač pravověrní obránci zaznamenali dohromady tři branky. Zápas nám potvrdil i naši stoupající tendenci a zlepšující formu. Jdeme správným směrem, ale stále nás trápí několik neduhů. Bohužel nedokážeme vstoupit do zápasů tak jak bychom si představovali a některé situace řešíme příliš lehkovážně. Z této bohorovnosti pramení ztráty na středu nebo nebezpečné protiútoky soupeře. Z těchto zbytečných a hloupě řešených situací jsme dnes dostali tři branky. Pracujeme na tom a postupně to odstraníme. Nakonec musím poděkovat našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do Litvínova." okomentoval zápas manažer týmu Šimon Zmátlo.