Letos pořádáme dva turnusy soustředění a to:

1) Turnus 22.8. – 28.8.2021 (junioři Čelákovice) - florbalové soustředění Vysoké Mýto
2) Turnus 21.8. – 31.8.2021 (přípravka až dorost Čelákovice + nesoutěžní Čelákovice) - florbalový tábor, rekreační středisko Nesměř


JAK SE PŘIHLÁSIT? 

- Přihlášku naleznete v členské sekci v kategorii E-přihlášky. 

- Po potvrzení přihlášky pořadatelem se Vám vygeneruje platba - na e-mail uvedený v přihlášce zašlete vyplněný DOTAZNÍK, který naleznete v dokumentech ve členské sekci nebo odpovědi napište do e-mailu.

JE SOUSTŘEDĚNÍ BEZPEČNÉ? 

- Pro bezpečnost našich Vašich ratolestí uděláme maximum. Doufám, že v této době již budou všichni trenéři naočkováni. 

- Na soustředění odjedou pouze očkované děti nebo děti s negativním testem. Toto budeme řešit, dle vývoje pandemické situace a budeme rodiče přihlášených dětí průběžně informovat.

PLATBA? 

- Po potvrzení přihlášky se platí záloha 500 Kč.

- V případě, že se soustředění nebude konat z pandemických důvodů bude Vám celá platba vrácena zpět. 

- Doplatek za soustředění se bude hradit květen / červen. 

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ

Hráči si během soustředění užijí pestrý florbalový týden (v Nesměři dokonce 10 dní). Budou rozděleni do tréninkových skupin a budou mít přiřazeny konkrétní trenéry.  Program je pro každou skupinu mírně odlišný tak, aby všem co nejvíce vyhovoval. Abychom se postupně vystřídali v hale i při dalších venkovních aktivitách. Náplní tréninků nebude pouze florbal, ale i jiné sportovní aspekty pro všeobecný pohybový rozvoj hráčů. Samozřejmě budeme muset zohlednit aktuální počasí a v případě nepříznivých podmínek, bude venkovní program upraven. Pokud to však počasí dovolí, zařadíme do našeho programu návštěvu místního koupaliště i výlety do blízkého okolí.