FAT PIPE Start98 Kunratice vs. ORKA

První třetina, první zápas v první lize, a tak nám trochu trvalo než jsme se dostali do hry. Z čehož plynuly nějaké menší chyby a po první třetině byl stav 1:0 pro Start98. Od druhé třetiny jsme již, ale drželi krok a po krásné akci jsme zápas hned v úvodu srovnali. Ve druhé třetině se více běhalo a hrálo nahoru a dolů. Výsledkem byla po lehkém zaváhání branka na 2:1. To třetí třetinu jsme Kunratice k ničemu nepustili, zápas měli pod kontrolou a díky skvělé týmovosti jsme skóre srovnali na 2:2 a šlo se do nájezdů. Nájezdy jsou vždy loterie, ale i díky skvělým zákrokům brankáře jsme je zvládli a vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech.

Statistiky utkání: ZDE

ORKA vs. Olymp florbal

Zápas proti Olymp florbal. Celý tým byl velmi motivovaný a všichni jsme chtěli vyhrát a zajistit si tak průběžné první místo v naší skupině. Vstup do zápasu odpovídal našemu odhodlání a hned po 25 sekundách jsme skórovali. V průběhu celé třetiny jsme měli míček pod svoji kontrolou a i díky naší aktivní hře se nechali vyloučit dva hráčů Olympu a hráli jsme přesilovou hru 5 na 3. Tu jsme ještě v první třetině nevyužili.

To ovšem již neplatilo na začátku druhé třtiny, kdy jsme pokračovali ve hře 5 na 3 a po 42 sekundách jsme vyloučení soupeře potrestali. Dále jsme hráli svoji hru a díky tomu jsme druhou třetinu vyhráli 3:1. Zbytek zápasu se nesl v podání hráčů Orky. Zápas s Olympem jsme zvládli poměrem 5:2 a odvážíme si z prvního turnaje 5 bodů a první místo v tabulce.