Celkově 28. ligová sezona by tak měla odstartovat pro Národní florbalovou ligu o víkendu 12. a 13. září. První kolo naší ligy otevřeme domácím zápasem s Florbal Primátor Náchod. V uplynulé sezoně jsme Náchod doma porazili 10:5, avšak na půdě Náchoda to bylo drama a Orka vyhrála těsně 7:6p v prodloužení. Doma v Čakovicích se Náchodskými katy stali Václav Kramel (3 branky + 2 asistence) a Michal Němeček ( 2+2 ) u nich řádil Vojta Strnad jehož představení soupeře děsí ještě teď. Čtyři branky včetně té rozhodující  a jedna asistence navíc, to byl účet, který Vojta v Náchodě zanechal.

Ve druhé kole Orka zajíždí na horkou půdu Bušis teamu, který má postupové ambice. Bučis je jediný tým kterého Orka v minulém roce neporazila ani jednou v základní hrací době. V prvním zápase jsme doma prohráli po neuvěřitelné přestřelce 8:9 a v předehrávce 17. kola, která se hrála netradičně v úterý před oddílovým plesem, jsme vyhráli až v prodloužení 5:4p.

O vánočním termínu Orka přivítá 20.12.2020 SK BIVOJ LITVÍNOV. V posledním kole uplynulého ročníku s Litvínovem Orka vyrovnala svůj rekord v počtu nastřílených branek v zápase, kdy soupeři nastřílela 15 branek. Forma Litvínova z posledního ročníku naznačuje, že by se opět mohlo o Vánocích "nadělovat". Uvidíme, zda se Litvínov zvedne a potvrdí příslušnost k této soutěži a nezachránil se jen shodou okolností.

Kompletní rozpis zápasů našeho A-týmu naleznete zde.