Velmi mě potěšilo, že se přihlásili i někteří rodiče. Máme celkový plán  skoro 3000 km a doufám, že ho nejen naplníme, ale spíše překonáme. Doufám, že se ještě někdo přihlásí a pomůže nám doběhnout, dojet co nejdál. Nyní jsme obrazně řečeno ve Španělsku a naším snem je dostat se přes Gibraltar až do Afriky.“ říká jeden z ambasadorů běhu Tomáš Beran, hráč A-týmu. 

Orka se v Běhu pro Paraple poměří i s týmem pražských Wizards DDM Praha 10. Zde bude rozhodovat celkový počet bodů získaný v rámci hodnocení. Pro vítězství v našem duelu je důležité obsadit co nejvíce kategorií. Orka má nyní kompletní zastoupení v běžeckých kategoriích (muž, žena, junior) a také v kategorii roztočíme kola (muži) nebo chodec (žena a junior). Hledáme tak někoho, kdo by se zapojil i do ostatních kategorií a třeba rád jezdí na kole nebo rád chodí na procházky. Zastoupení nemáme v kategoriích roztočíme kola (žena, junior) nebo chodec (muž). Hýbat se také může celá rodina a do jedné kategorie lze přihlásit dva dospělé a dvě děti. Samozřejmě uvítáme každého i do těch kategorií, kde máme zastoupení. Více běžců, chodců, cyklistů = více pomoci pro Paraple i více bodů do našeho duelu.

Připomínáme, že účast pomůže dobré věci pro centrum pro Paraple, které pomáhá od roku 1994 lidem ochrnutým po poškozením míchy. Pomůže každý kilometr a nezáleží na tom, zda si dáte plán 10 nebo 100 km. Startovné do jakékoli kategorie stojí pouze 199 Kč. Pokud se přihlásí celá rodina do kategorie RODINA (2 dospělí, 2 děti), pak startovné opět stojí 199 Kč.  

Pokud se ještě chcete zaregistrovat můžete ZDE.

A hlavně nezapomeňte vyplnit tým: ORKA FLORBAL