Orka stála před jedním z nejtěžších rozhodnutí ve své historii. Po vítězné sezoně a vybojovaném místě v nejvyšší soutěži musel klub po dlouhých jednáních zvolit cestu, která je bolestivá, ale z dlouhodobého pohledu nezbytná pro jeho další rozvoj.

Právě tolik se nás sešlo k prvnímu turnajovému klání přípravek, které se konalo 8.1. ve sportovní hale ZŠ Campanus na Chodově.
V kvalitně obsazené skupině jsme nechtěli zůstat pozadu a snažili se hrát vyrovanou partii.Přestože jsme tři zápasy prohráli, snažili se kluci ze všech sil zlomit prokletí zamčené soupeřovi branky. To se nakonec podařilo a odměnou jim byl vyhraný poslední zápas. Tato sezona bude velmi náročná, protože kvalita soupeřů je opět vysoká. Klukům děkuji za zodpovědný přístup a rodičům za podporu a skvělou atmosféru. T.S.