Klub

Orka florbal je jedním z nejúspěšnějších florbalových oddílů ev Středočeském kraji a uznávanou značkou v České republice. Vznikl v roce 1995 a v současné době má více než 200 členů, a to v mužských a mládežnických kategoriích. Kvalitní zázemí a zkušení trenéři s licencí jsou předpokladem pro sportovní růst hráčů. Ti mohou svojí florbalovou kariéru nasměrovat nejen do elitního mužského týmu, ale také třeba do nejvyšší české soutěže, což se v minulosti již řadě našich odchovanců podařilo. 

Během celé sezony nabízí Orka florbal svým členům řadu doprovodných akcí - Mikulášskou, Vánoční turnaj pro bývalé hráče, Ples Orky, Velikonoční sportování pro děti, Dětský den a další. Samozřejmostí je pak letní soustředění a příměstské kempy. Kromě ligových turnajů se zúčastňujeme i letních turnajů.

Všechny akce zajišťují vyškolení trenéři a osvědčení pořadatelé s mnohaletými zkušenostmi s vedením družstva a přípravou sportovních akcí, kteří jsou připraveni vysvětlit vám vše kolem fungování našeho oddílu, poradit, jak postupovat v případě, že se chcete stát naším členem, stejně tak jsou rovněž přístupní diskusi o výsledcích svojí práce. Kontakty na vedení našeho oddílu naleznete zde.

Klubová vize

  • Mezi největší výhody členství v našem oddílu patří důsledná realizace základní myšlenky umožnit hrát florbal každému zájemci bez ohledu na jeho sportovní výkonnost a zdatnost.
  • Jsme rodinným klubem, který je založen tradičních hodnotách vztazích a vzájemné spolupráci.
  • Cesta je našem cílem. Chceme vyhrávat a dostat každého hráče na jeho maximum. Chyba u nás není sprosté slovo, ale je to pro nás důležitý proces učení.
  • Stále pracujeme na svém rozvoji a víme, že kvalitní zázemí je polovina úspěchu. Mnohem důležitější než materiální jsou pro nás lidské zdroje. Vážíme si každého dobrovolníka a  rádi přivítáme v oddílu i Vás.