Chcete se podílet na přípravě a sportování vašeho dítěte?

Můžete si být jisti, že u nás nebudete zklamáni. Máme za sebou více než dvacet let zkušeností v oblasti sportovní výchovy dětí a dobře víme, že bez spolupráce s rodiči to nemůže fungovat. Chceme se s Vámi setkávat nad klíčovými tématy, která pomohou vybudovat u našich hráčů a hráček dlouhodobý a pozitivní vztah ke sportu.

Členská sekce - komunikace

Všechno začíná členskou sekcí. Základem každé dostatečné informovanosti je dobrá komunikace. V tom nám pomáhá právě ČLENSKÁ SEKCE, která Vás bude informovat o utkáních, trénincích či dalších akcích. Přizpůsobena je jak na PC, tak i na mobilní telefony, takže ji můžete mít pořád po ruce.

Florbal pro rodiče

Chcete se do florbalového dění zapojit nejen pasivně, ale i aktivně? Tak dorazte po práci protáhnout svá těla na trénink. Setkáváme se každou neděli od 21:00 do 22:30 ve sportovní hale Vikomt, U Učiliště. 

Zkuste si přijít vyzkoušet sport, které dělá Vaše dítě, a uvidíte, že to není vůbec jednoduché. V poslední době se tréninky těší velké oblibě a zároveň na nich potkáte rodiče dětí napříč celým klubem. A pokud budete chtít, uplatnit můžete i svou soutěživost a zúčastnit se veteránské neoficiální soutěže NFL.

Trenéři z řad rodičů

Máte čím přispět k trénování hráčů a hráček ORKY? Rádi Vás tu uvítáme. Nejen, že se zapojíte a budete blíž dění klubu. Zároveň poznáte klub z jiné stránky. Spousta rodičů se podílí na aktivním trénovaní, u kterého zůstali i po odchodu svých dětí do jiné kategorie. Jak se do realizačních týmů zapojit? Je to jednoduché stačí se ozvat šéftrenérce Zuzce Dragounové na e-mail: dragounovazuzana@seznam.cz nebo na čísle: +420 777 780 760 která s Vámi doladí veškeré detaily.

Zpětná vazba

Důležitou věcí, kterou pro rozvoj klubu potřebujeme je zpětná vazba jak od hráčů, tak především od rodičů. Takže pokud se Vám něco nelíbí nebo naopak líbí neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: orka.florbal@seznam.cz.

Sponzoring

Fandíte nám a máte možnost našemu klubu finančně nebo materiálně pomoci? S dotazy na vzájemnou spolupráci kontaktujte marketingového manažera a člena vedení Petra Freimana na e-mailu: petr.freiman@porsche.co.cz nebo se můžete též obrátit na manažera oddílu Šimon Zmátla na emailu orka.florbal@seznam.cz.

Články a fotky

Máte na turnaji fotoaparát nebo kameru? Baví vás psát články? I takto lze klubu, a především trenérům pomáhat. Stačí jen po turnaji poslat článek nebo fotky svému trenérovi nebo přímo na e-mail: orka.florbal@seznam.cz. Fotografie doporučujeme posílat přes úschovnu. Děti se rádi vidí na sociálních sítích a rádi si o sobě i něco přečtou.