Vážení příznivci ORKY,

Věříme, že jste s námi a vidíte naši činnost v oblasti výchovy sportovců, kvalitního zajištění trávení volného času dětí, ale pravděpodobně společně s námi vnímáte i současné dění, které sport výrazně ovlivňuje. My nepolevujeme a snažíme se stále zlepšovat.

V roce 2020 nás čeká příprava spousty sportovních akcí a zážitků, jako jsou např. Mikulášská, ples ORKY, Dětský den, Příměstské tábory, Letní soustředění a stovky hodin tréninků a odehraných utkání.

Děkujeme za Vaše rozhodnutí podpořit finanční částkou naši mládež, pro kterou se snažíme zajistit nejlepší podmínky nejen pro rozvoj florbalových dovedností, ale i také zajišťujeme obecný sportovní a pohybový rozvoj. Koordinační pomůcky, mety, míče, překážky, vybavení pro brankáře, mantinely ale i speciální software nebo technické zajištění jsou prvky, které díky Vaší podpoře poskytneme u nás sportujícím dětem. Budeme rádi za Vaši podporu ve výši 500 - 25.000,- Kč, která bude výhradně určena k výše uvedenému účelu.

Pro vygenerování platby k zamýšlené podpoře vyplňte prosím uvedený formulář, díky němuž obdržíte veškeré pokyny do vašeho e-mailu.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

Michal Novotný
Prezident klubu Orka florbal, z.s.

Chci podpořit Orku

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Vyberte výši podpory

Vyberte způsob podpory