Muži A

září 2023

DDQ Florbal Chomutov
Neděle 3. září 2023, 16:00, Městská SH Chomutov
1. liga mužů, 1. kolo
DDQ Florbal Chomutov
6:3
ASK Orka Čelákovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sobota 9. září 2023, 19:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 2. kolo
ASK Orka Čelákovice
2:6
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Neděle 17. září 2023, 18:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
1. liga mužů, 3. kolo
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
10:5
ASK Orka Čelákovice
FAT PIPE Start98
Neděle 24. září 2023, 19:30, Arena Barrandov
1. liga mužů, 4. kolo
ASK Orka Čelákovice
6:5
po prodl.
FAT PIPE Start98
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Čtvrtek 28. září 2023, 19:30, SH TJ Znojmo
1. liga mužů, 5. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3
ASK Orka Čelákovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sobota 30. září 2023, 17:00, Arena Barrandov
1. liga mužů, 6. kolo
ASK Orka Čelákovice
5:2
FBŠ Hummel Hattrick Brno

říjen 2023

Kanonýři Kladno
Sobota 7. října 2023, 18:00, SH BIOS Kladno
1. liga mužů, 7. kolo
Kanonýři Kladno
11:1
ASK Orka Čelákovice
Bulldogs Brno
Neděle 15. října 2023, 18:00, SH SportPoint Brno
1. liga mužů, 8. kolo
Bulldogs Brno
10:4
ASK Orka Čelákovice
FbC Respect Hradec Králové
Neděle 22. října 2023, 18:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 9. kolo
ASK Orka Čelákovice
6:7
po nájezdech
FbC Respect Hradec Králové
Florbal Ústí
Sobota 28. října 2023, 20:00, SC SLUNETA Ústí n/L
1. liga mužů, 10. kolo
Florbal Ústí
9:3
ASK Orka Čelákovice

listopad 2023

FbC Plzeň
Sobota 4. listopadu 2023, 17:15, Arena Barrandov
1. liga mužů, 11. kolo
ASK Orka Čelákovice
6:0
FbC Plzeň
FBC Štíři Č. Budějovice
Neděle 12. listopadu 2023, 14:00, SH České Budějovice
1. liga mužů, 12. kolo
FBC Štíři Č. Budějovice
9:6
ASK Orka Čelákovice
FBC Letka Toman Finance Group
Pátek 17. listopadu 2023, 18:00, Arena Barrandov
1. liga mužů, 13. kolo
ASK Orka Čelákovice
5:7
FBC Letka Toman Finance Group
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Neděle 19. listopadu 2023, 17:00, VUT CESA Brno 1
1. liga mužů, 14. kolo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:5
ASK Orka Čelákovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 25. listopadu 2023, 16:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 15. kolo
ASK Orka Čelákovice
7:5
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
FAT PIPE Start98
Úterý 28. listopadu 2023, 20:00, Jedenáctka VS
1. liga mužů, 16. kolo
FAT PIPE Start98
6:4
ASK Orka Čelákovice

prosinec 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 3. prosince 2023, 18:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 17. kolo
ASK Orka Čelákovice
3:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 10. prosince 2023, 17:00, STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)
1. liga mužů, 18. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
8:5
ASK Orka Čelákovice
Kanonýři Kladno
Sobota 16. prosince 2023, 14:00, Arena Barrandov
1. liga mužů, 19. kolo
ASK Orka Čelákovice
1:8
Kanonýři Kladno

leden 2024

Bulldogs Brno
Sobota 6. ledna 2024, 19:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 20. kolo
ASK Orka Čelákovice
4:7
Bulldogs Brno
FbC Respect Hradec Králové
Neděle 14. ledna 2024, 17:00, SH Třebeš Hradec Králové
1. liga mužů, 21. kolo
FbC Respect Hradec Králové
7:3
ASK Orka Čelákovice
Florbal Ústí
Sobota 27. ledna 2024, 13:00, Arena Barrandov
1. liga mužů, 22. kolo
ASK Orka Čelákovice
4:3
po nájezdech
Florbal Ústí
FbC Plzeň
Neděle 28. ledna 2024, 17:00, MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
1. liga mužů, 23. kolo
FbC Plzeň
9:5
ASK Orka Čelákovice

únor 2024

FBC Štíři Č. Budějovice
Sobota 3. února 2024, 16:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 24. kolo
ASK Orka Čelákovice
7:8
po nájezdech
FBC Štíři Č. Budějovice
FBC Letka Toman Finance Group
Sobota 10. února 2024, 13:00, SH Sareza Ostrava
1. liga mužů, 25. kolo
FBC Letka Toman Finance Group
7:4
ASK Orka Čelákovice
DDQ Florbal Chomutov
Sobota 17. února 2024, 18:00, MSH Mladá Boleslav
1. liga mužů, 26. kolo
ASK Orka Čelákovice
8:9
DDQ Florbal Chomutov