Muži A

září 2020

Florbal Primátor Náchod
Neděle 13. září 2020, 18:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 1. kolo
ASK Orka Čelákovice
11:6
Florbal Primátor Náchod
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 27. září 2020, 16:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 3. kolo
ASK Orka Čelákovice
9:4
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

říjen 2020

Wizards DDM Praha 10
Neděle 4. říjen 2020, 18:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 4. kolo
ASK Orka Čelákovice
4:6
Wizards DDM Praha 10
BUTCHIS
Úterý 6. říjen 2020, 20:00, SH VŠE
Národní liga, 2. kolo
BUTCHIS
7:8
ASK Orka Čelákovice
TJ Turnov
Neděle 18. říjen 2020, 18:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 6. kolo
ASK Orka Čelákovice
18.10.
TJ Turnov
FbC Plzeň
Sobota 24. říjen 2020, 19:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 7. kolo
ASK Orka Čelákovice
24.10.
FbC Plzeň
Florbal TJ Kobylisy
Sobota 31. říjen 2020, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 8. kolo
ASK Orka Čelákovice
31.10.
Florbal TJ Kobylisy

listopad 2020

Panthers Praha
Neděle 8. listopad 2020, SH ZŠ Rudná
Národní liga, 9. kolo
Panthers Praha
8.11.
ASK Orka Čelákovice
SK Florbal Benešov
Neděle 15. listopad 2020, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 10. kolo
ASK Orka Čelákovice
15.11.
SK Florbal Benešov
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 22. listopad 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga, 11. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
22.11.
ASK Orka Čelákovice
BUTCHIS
Sobota 28. listopad 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 12. kolo
ASK Orka Čelákovice
28.11.
BUTCHIS

prosinec 2020

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Neděle 6. prosinec 2020, SH Králův Dvůr
Národní liga, 13. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
6.12.
ASK Orka Čelákovice
Wizards DDM Praha 10
Sobota 12. prosinec 2020, SH ZŠ Kunratice
Národní liga, 14. kolo
Wizards DDM Praha 10
12.12.
ASK Orka Čelákovice
SK BIVOJ LITVÍNOV
Sobota 19. prosinec 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 15. kolo
ASK Orka Čelákovice
19.12.
SK BIVOJ LITVÍNOV
SK BIVOJ LITVÍNOV
Čtvrtek 31. prosinec 2020
Národní liga, 5. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV
31.12.
ASK Orka Čelákovice

leden 2021

TJ Turnov
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Turnov
Národní liga, 16. kolo
TJ Turnov
9.1.
ASK Orka Čelákovice
Florbal Primátor Náchod
Neděle 17. leden 2021, SH TJ Náchod
Národní liga, 22. kolo
Florbal Primátor Náchod
17.1.
ASK Orka Čelákovice
FbC Plzeň
Středa 20. leden 2021, MSH Plzeň (Lokomotiva)
Národní liga, 17. kolo
FbC Plzeň
20.1.
ASK Orka Čelákovice
Florbal TJ Kobylisy
Neděle 24. leden 2021, SH TJ Kobylisy
Národní liga, 18. kolo
Florbal TJ Kobylisy
24.1.
ASK Orka Čelákovice
Panthers Praha
Sobota 30. leden 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 19. kolo
ASK Orka Čelákovice
30.1.
Panthers Praha

únor 2021

SK Florbal Benešov
Sobota 6. únor 2021, SH Bystřice
Národní liga, 20. kolo
SK Florbal Benešov
6.2.
ASK Orka Čelákovice
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 14. únor 2021, MSH Mladá Boleslav
Národní liga, 21. kolo
ASK Orka Čelákovice
14.2.
FAT PIPE Traverza Mukařov