Při rozhovoru jsme se Ondry ptali proč se zaregistroval. „Na běh jsem se okamžitě přihlásil, jakmile jsem zaregistroval příspěvek na stránkách Orky, ale obecně myslím, že je to akce pro skvělou věc. Z naší rodiny znám, jaký je život člověka na vozíku a tohle je super příležitost, jak podpořit Centrum Paraple, které těmto lidem pomáhá“, říká populární kapitán.

Připomínáme, že startovné ve výši 199 Kč jde na CENTRUM PARAPLE, které pomáhá od roku 1994 lidem ochrnutým po poškozením míchy. Není důležité uběhnout hromady kilometrů, ale zúčastnit se. Ti kteří neradi běháte se můžete přihlásit do kategorie CHODEC nebo ROZTOČÍME KOLA a vše odjezdit na kole, bruslích či koloběžce. Za jedno startovné lze přihlásit celou RODINU, takže do soutěže můžete zahrnout i rodinné výlety a soutěžit mohou opravdu všichni. No a nakonec nemůžeme nezmínit, že běh je i pro děcka, kteří mají svoji kategorii 0-17 let.

Orka registraci je možné provést do konce dubna. Registraci provedete kliknutím ZDE.

A hlavně nezapomeňte vyplnit tým: ORKA FLORBAL

Ondra není sám, kdo podporuje tento běh pro dobou věc. Za ORKU se již zaregistrovali účastníci do třech kategorií. Orka má tedy zastoupení v běžec MUŽ, běžec ŽENA a běžec 0-17 let. Hledáme tedy někoho, kdo by sbíral kilometry na kole nebo se zaregistroval do kategorie CHODEC.

Všem zúčastněním přejeme mnoho krásných hodin strávených venku při pěkném počasí!