První turnaj odehráli hráči elévů Horních Počernic v Rudné. Jelikož v této skupině hrající 5na5 jsou pouze dva koše o 4 týmech, tak se turnaj hraje stylem ,,každý s každým" a o umístění rozhoduje tabulka.

Po prvních dvou vyhraných zápasech bylo jasné, že o nejlepším umístění rozhodne poslední zápas. Tento zápas byl s SK Florbal Benešov I., který měl taktéž dvě výhry, takže přišlo na řadu takové malé finále. Bohužel v průběhu zápasu naši kluci prohrávali o dva góly, které však bojovným nasazením zvládli vyrovnat na 2:2. Díky vysoké výhře 10:1 v prvním zápase se s lepším rozdílem umístili na prvním místě tabulky !Během tohoto víkendu s e naši hráči postupně utkali s Traverzou Chodov, VIking TJ Kobylisy a nakonec se Sokolem Rudná. První dva zápasy kluci nedostali branku a zvítězili jasně 13:0 a 3:0. Druhý zápas by dlouho vyrovnaný a první branku jsme dali až v polovině druhé části zápasu. Třetí zápas nás čekal Sokol Rudná, který během dopoledne zaznamenal jednu drtivou výhru a jednu těsnou prohru. O vítězství na turnaji tak měl rozhodnout poslední zápas, stejně jako minule. 

Pokud by Rudná zvítězila stala by se i vítězem celého turnaje a naši kluci by skončili na druhé místě. To se nestalo. Rudná, jako první tým na turnaji, vstřelila našim elévům branku, ale až pár minut před koncem, když už na světelné tabuli svítilo 5:0. Konec zápasu si naši elévové  užili, stejně jako celý turnaj a opět v celkovém pořadí skončili na prvním místě tabulky.