Pohár Českého florbalu už má za sebou 1. a 2. kolo. Orka byla nalosována do 3. kola. Celkem se tohoto ročníku zúčastní více jak 150 klubů. Finálová klání přijdou na řadu 19. ledna, střetnutí o konečné prvenství bude hostit bude hostit Brno.

Orka ve třetím kole narazí na Orel Rtyně momentálně hrající nejvyšší Regionální ligu mužů v Královehradeckém a Pardubickém kraji.

Orel Rtyně se představuje:

V minulém ročníku své soutěže tento tým skončil na třetím místě za suveréním Jičínem a Orlickem – Třebovskem. Jelikož od druhého místa dělili našeho soupeře pouhé dva body dá se říci, že týmy na druhém a třetím místě mají srovnatelnou výkonnost.  

V minulém ročníku Orka těsně postoupila práv přes Orlicko – Třebovsko až v posledních minutách a s nadšenými domácími hráči se hodně natrápila. Jednalo se tedy podobného soupeře jaký nás čeká v neděli a podle toho zápasu nás nečeká zřejmě nic jednoduchého. Orka je každopádně favoritem a měla by jasně postoupit i když jí chybí několik hráčů základní sestavy.

Orel Rtyně v prvním kole skončil na druhém místě za suverénním týme Panters Praha, který stejně jako Orka hraje Národní ligu. Ve druhém kole je čekal, ještě loni, Divizní tým OLYMP PRAHA, který si ze Rtyně odvezl debakl 10:2. Utkání se hraje v neděli od 16:00 a na stránkách Českého florbalu bude možné sledovat online přenos.

Online přenos